sobota, 15 grudnia 2018

4 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

4 rok numerologiczny, 2021, 4 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

4 rok numerologiczny (osobisty) 2021

4 rok numerologiczny to przede wszystkim rok siewu oraz wytężonej pracy. Nie należy oczekiwać, że nasze działania przyniosą natychmiastowy skutek, do tego potrzebny jest czas. Jest to także okres, w którym decyzje podjęte w 1 roku domagają się urzeczywistnienia. To czas pracy nad udoskonaleniem swojego dzieła.3 rok upłyną pod znakiem rozrywki. W 4 roku konieczna jest ciężka, systematyczna oraz metodyczna praca. W tym roku forma energii może być spadkowa, można powiedzieć, że jest to raczej rok stagnacji, lecz z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz lepiej. Postęp będzie możliwy tylko wtedy, gdy włożysz dostatecznie dużo wysiłku w realizację przedsięwzięcia. To czas, w którym najważniejsza jest Twoja praca w określonych ramach czasowych. W ciągu tych 12 miesięcy konieczne jest zadbanie o stabilizację materialną poprzez wytężoną pracę, ale należy przy tym unikać drogi na skróty, gdyż takie podejście zemści się na Tobie. Aby w pełni wykorzystać to, co czeka Cię w przyszłym roku i w następnych latach, powinieneś poświęcić się i "siać, plewić i budować".4 rok numerologiczny, 4 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Pomimo tego, że w najbliższym czasie nie zobaczysz efektów swojej pracy, to jednak warto zrobić plany i dążyć wytrwale do ich realizacji. Do wszelkich przedsięwzięć należy podjeść metodycznie i logicznie, konieczne jest zachowanie ostrożności w działaniach, które wymagają nakładów finansowych, gdyż rok ten nie sprzyja ryzykownym zachowaniom. Wibracja liczby 4 nie lubi ryzyka, za to nakazuje poruszanie się w sferze tego co znane i bezpieczne. Warto podczas tych 12 miesięcy inwestować w coś pewnego, co będzie miało wpływ na poprawę warunków życia w przyszłości. Może to być chociażby zdobycie nowych umiejętności, zapisanie się na kurs językowy czy specjalistyczny lub nabycie przedmiotów, które pozwolą na rozwój w pracy.


W 4 roku powinniśmy zrozumieć istotę pracy i nauczyć się szacunku do niej. Należy zrozumieć, że praca nie powinna być przykrym obowiązkiem, a wynikać z naszej pasji i zainteresowań, sprawiać nam przyjemność. W tym roku niektórzy mogą poczuć, że praca, którą wykonują nie daje im poczucia spełnienia i satysfakcji, dlatego mogą mieć potrzebę poszukiwania nowego zajęcia. Z drugiej jednak strony kontynuacja podjętych wcześniej działań przyniesie wymierne zyski. 4 rok numerologiczny to czas, w którym powinniśmy uczyć się konsekwencji, starannego działania i podejmowania się codziennego wysiłku.

Warto wspomnieć o tym, że w tym roku powinniśmy liczyć przede wszystkim na samych siebie, a nie oczekiwać, że ktoś wyciągnie do nas pomocną dłoń. Należy uzbroić się w cierpliwość, niczego nie przyspieszać, a skoncentrować się na tym, co jest do zrobienia. Pracy z pewnością Ci nie zabraknie, a nawet możesz mieć poczucie nadmiaru obowiązków, za którym nie zawsze idzie wynagrodzenie.

W 4 roku mogą się pojawić także problemy, które będą dotyczyć kwestii zawodowych, finansowych bądź prawnych. Nie należy jednak dopuszczać do siebie czarnych myśli, skoncentrować się na wytężonej pracy i uzbroić się w cierpliwość oraz wytrwałość.

W tym roku flirty i romanse raczej się nie przytrafiają. W związkach, w których nie dzieje się najlepiej może dojść do ochłodzenia i kryzysu. Natomiast w innych - do umocnienia więzi, w sam związek ten rok niczego nowego nie wniesie. Jest to świetny czas na zamieszkanie razem czy sformalizowanie związku, zawarcie związku małżeńskiego. Jeśli jesteśmy wolni to jest duża szansa na poznanie życiowego partnera, w końcu 4 sprzyja budowaniu trwałych relacji. Choć nie będzie to raczej szalona miłość, a bardziej trwały i poważny związek.

4 rok numerologiczny, 4 rok osobisty, własny, numerologia partnerskaW 4 roku należy unikać ryzykownych i niepewnych inwestycji oraz trwonienia pieniędzy na prawo i lewo. Warto bardziej przyjrzeć się podpisywanym umowom i kontraktom. Koniecznie powinniśmy przyjrzeć się swoim dokonaniom i zastanowić się, czy nadal chcemy iść w tym samym kierunku, co nas ogranicza i spowalnia.

4 rok może przynieść pieniądze, pracę, budowę domu, remonty, nowe obowiązki, czyli wszystko to co związane jest z energią 4 - budowa stabilnych, trwałych fundamentów. To świetny czas na szukanie i zmianę pracy, oszczędzanie, budowanie i ogólnie - ulepszanie. Jednak 4 niesie ze sobą także zagrożenia. Mogą pojawić się problemy z pieniędzmi, pracą, zwłaszcza jeśli nie zrealizowaliśmy tego co do nas należało w poprzednich latach, a wolny czas zmarnowaliśmy. Wtedy może być ciężko i przyjdzie nam pracować dużo, za niewielkie pieniądze, lub w ogóle nie będziemy mieć pracy.

Rok ten może być też problematyczny i wyjątkowo ciężki dla osób niecierpliwych, chcących wszystko "na już", lubiących zmiany. W czwórce dążymy do budowy fundamentów, udoskonalania, koncentrujemy się na wytężonej, starannej i rzetelnej pracy, zatem warto potraktować ten rok jako jedną wielką lekcję. numerologia
  

* 4 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
4 rok numerologiczny to czas przełomu

4 rok osobisty to czas wizji, zarządzania, ustalania priorytetów, ograniczeń, czas determinacji, wysiłku i przełomu. Twoje poczucie tożsamości, to kim jesteś i w co wierzysz - jest teraz tematem przewodnim. Wydarzenia tego roku nie pozostawiają wątpliwości, że nadszedł czas na wyznaczenie nowych priorytetów i dążenie do osiągnięcia konkretnego długoterminowego celu.

4 to liczba organizacji i pracy; tego jak wszystko działa, sprawianie, by działało i pracowanie na rzecz czegoś, co dla Ciebie jest ważne.

W miarę upływu roku, trzeba będzie opracować jasną wizję tego, czego się chce i podjąć zdecydowane działania. Należy pamiętać, że powodem, dla którego 4 rok numerologiczny często jest kłopotliwy i trudny, jest to, że jego natura wydaje się stawiać przeszkody na Twojej drodze za każdym razem, gdy Twoja uwaga jest odwrócona od rzeczywistości. Wyznaczanie realistycznych celów nie tylko pomaga w koncentracji, ale często prowadzi do satysfakcjonujących osiągnięć. Niezależnie od tego, co zamierzasz osiągnąć (a Twoje priorytety mogą zmieniać się kilka razy w tym roku), możesz być pewien, że wiąże się to z ciężką pracą umysłową, emocjonalną i/lub fizyczną.

Wibracja 4 reaguje na siłę Twojej woli, na którą składają się wszystkie Twoje uczucia, zarówno przyjemne, jak i nieprzyjemne. Zaprzeczanie uczuciom osłabia i obezwładnia Twoją Wolę, która z natury musi być wolna. Naturalną odpowiedzią ludzkiej woli jest pełna akceptacja rzeczywistości, wraz z tym, jakie uczucia ona wyzwala. Wola kwitnie w prawdzie, nawet jeśli prawda boli. Te właśnie doznania - cały zakres emocji - są naszymi naturalnymi reakcjami na rzeczywistość. Oczywiście, możesz chcieć zachować swoje uczucia dla siebie, jeśli okoliczności wymagają wykazania się stabilnością i determinacją, ale długoterminowy sukces, jaki daje 4 rok numerologiczny, będzie wynikał z Twojej zdolności do pełnego przeżywania swoich uczuć.

Jeśli chcesz, aby coś się wydarzyło, potrzebna jest Ci silna wola. Jednak to właśnie w 4 roku numerologicznym zdajemy sobie sprawę, że nasza wola w ogóle nie jest wolna, ponieważ stłumiliśmy ją przy pomocy ograniczonej wizji naszego potencjału. 4 może sprawić, że poczujesz się ograniczony i zablokowany przez okoliczności, które są "poza Twoją kontrolą", a wiedza o tym, jak się czujesz, jest jedynym sposobem, aby wiedzieć, co robić dalej. To z Twoich emocji rodzi się kreatywność, a Twoje doświadczenia 4 roku osobistego uniemożliwią wypieranie swoich uczuć.

Część twojej Woli, która jest wolna, i próbuje teraz uratować uwięzione części siebie. Nie martw się, jeśli nie zrozumiesz tego od razu. W miarę jak rok się rozwinie i stajesz w obliczu realiów świata i własnego życia osobistego, nadejdzie nowe zrozumienie.

Poważna i praktyczna energia 4 potrzebuje konkretnego celu, do którego może zmierzać, aby utrzymać swoje głębokie poczucie sensu. Najlepiej koresponduje z rutyną, efektywnością, porządkiem i organizacją. Istnieją jednak granice co do tego, jak daleko możesz podróżować w tym roku. Więc, kiedy będziesz musiał poradzić sobie z frustracją, która pojawia się wraz z takim ograniczeniem, pamiętaj, że istotą ludzkiej woli jest akceptacja. Pomyśl o przypowieści o dwóch żabach, które wpadły do kubła mleka. Jedna z nich nie mogła zaakceptować swojej niespodziewanej rzeczywistości i utonęła. Druga zrozumiała (zaakceptowała), co się stało, lecz nie mogła pogodzić się z takim losem. Weszła w tryb przetrwania, i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by utrzymać się na powierzchni wody. W końcu cały ten wysiłek się opłacił. Trzepot zamienił mleko w masło i żaba mogła się wydostać.

W zeszłym roku dowiedziałeś się o sile optymizmu. To właśnie pesymizm pokonał pierwszą żabę i spowodował jej utonięcie. 3 rok numerologiczny nakłonił Cię, abyś dostrzegł coś więcej niż tylko pierwsze wrażenie i zmierzył się z realiami sytuacji. Pierwszym wrażeniem, które miała pierwsza żaba było to, że nic nie można było zrobić, aby coś zmienić, więc po co nawet spróbować? 3 to liczba "radości życia" i wygląda na to, że druga żaba cieszyła się życiem na tyle, że chciała wytrwać, aby je zachować.

W tym roku będziesz rozwijał większe poczucie własnego celu i będziesz wyznaczał sobie konkretny kurs lub kierunek. Nie możesz dryfować bez celu i po prostu mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze. Potrzebujesz konkretnego i sensownego celu, na którym będziesz się koncentrować i za który będziesz odpowiedzialny.

Zastanów się nad każdym aspektem Twojego życia i skonfrontuj się z wizją tego, gdzie każdy z tych aspektów prowadzi. Później, kiedy w tym samym roku znajdziesz się w sytuacji, która wydaje się być beznadziejna, bądź praktyczny, zmierz się z faktami i poszukaj rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację, lub przynajmniej pomogą Ci przez nią przejść.

Po zaakceptowaniu surowej natury 4 roku numerologicznego, będziesz mógł się w nim zrelaksować. Z bardziej akceptowalnym nastawieniem będziesz miał większe szanse na ukształtowanie swojej rzeczywistości tak, jak tego chcesz. Teraz musisz zorganizować swoje życie zgodnie z tym, co jest dla Ciebie ważne i położyć solidne fundamenty na podstawie tych priorytetów.

Rzeczy, które uważałeś za ważne, mogą być tymi samymi rzeczami, które Cię teraz ograniczają. Obwinianie innych jest kolejną formą ograniczenia, ponieważ oznacza, że jesteś ofiarą, kiedy w rzeczywistości, to tylko Ty narzucasz sobie ograniczenia. O to właśnie chodzi w dobrej organizacji: umiejętność radzenia sobie z różnymi sprawami we właściwy sposób, we właściwym czasie, z właściwymi ludźmi, w odpowiedniej kolejności ważności i w kierunku, w którym chcesz, aby wszystko poszło.

Okoliczności 4 roku numerologicznego mogą sprawić, że poczujesz się uwięziony, ale ich prawdziwym celem jest wskazanie miejsca, w którym utknąłeś na drodze życia i pomoc w uwolnieniu się od sytuacji i przekonań, które sprawiają, że jesteś fizycznie, emocjonalnie, twórczo lub intelektualnie ograniczony. Te kwestie uniemożliwiają Ci ewolucję w osobę, którą wiesz, że możesz być. W tym roku będziesz musiał zmierzyć się ze stanem TWOJEJ rzeczywistości - a zwłaszcza z obawą przed zmianą.

Wyeliminuj te nieprzydatne i trywialne elementy Twojego życia, zwłaszcza przekonania i postawy, które po prostu nie mają znaczenia lub nie mają sensu. Te błahostki odwracają uwagę od szerszej perspektywy. Skoncentruj się na tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie, i nawet wtedy, zwróć uwagę na możliwość, że połowa z tych rzeczy również nie ma znaczenia. To, co ma znaczenie, to Twoja wolność istnienia tak, jak chcesz istnieć, oraz to, jak bardzo zdolny do miłości jesteś.

Przyjrzyj się szczerze tym obszarom, które według Ciebie powstrzymują Cię od działania. Wiele z nich tworzysz sam. Czy jesteś zbyt poważny, czy też zbyt frywolny i niedbały? Czy jesteś zbyt uparty, aby uczyć się na błędach z przeszłości i teraźniejszości? Czy jesteś niepewny co do swoich talentów i potencjału? Czy nie czujesz się dobrze z powodu złego odżywiania, nadużywania alkoholu, braku ruchu lub deficytu snu? Czy jesteś realistą w kwestii finansów i ekonomii? Czy odwracasz uwagę od rzeczywistości? Czy opierasz swoje działania na własnych uczuciach i przekonaniach lub uczuciach i przekonaniach innych ludzi? Czy działasz w zgodzie ze swoją wolną czy też nie? Bądź szczery wobec siebie. Zidentyfikuj to, co nie działa, a poprzez proces eliminacji, wkrótce zobaczysz kierunek, który musisz obrać, jeśli chcesz zbudować swoją tożsamość i nowe okoliczności, których pragniesz.

4 to cyfra budowniczego i nadszedł czas, aby skonstruować to, co chcesz. Ciężka praca jest nieunikniona, a staranne planowanie jest niezbędne. Wizualizacja tego, czego chcesz, w najdrobniejszych szczegółach - przy użyciu WSZYSTKICH zmysłów - jest kluczem do zebrania tego wszystkiego razem. Pewne marzenie lub cel pojawił się w zeszłym roku, ale w tym roku masz do czynienia z ciężką pracą, która wiąże się z osiągnięciem, a następnie utrzymaniem celu.

Przeglądaj i organizuj swoje finanse i środki materialne. Wydarzenia kwietnia i maja zwrócą uwagę na te sprawy. Oszczędzaj swoje zasoby i bądź świadomy, czym właściwie są Twoje zasoby. Umiejętności, zdolności, wiedza, kontakty, rodzina, przyjaciele, to potencjalne zasoby. Wykorzystaj je tylko wtedy, gdy są potrzebne, i nie bierz nic i nikogo za pewnik. Bądź praktyczny i skuteczny z tegorocznymi ograniczonymi zasobami. Zrozum, jak działają pieniądze i bądź świadomy tego, co dzieje się w podstępnym świecie polityki i ekonomii. Za każdym razem, gdy poczujesz, że walczysz, zatrzymaj i zmierz się z faktami, takimi jakie one są.

Rok 4 może być dla Ciebie jak tor przeszkód, który doprowadzi Cię do Twoich osobistych granic. Musisz więc nauczyć się uwalniać i rozszerzać swoją wolę, aby jej energia mogła przesuwać Twoje granice jeszcze dalej. Wtedy, chociaż nadal będziesz miał ograniczenia, bo my wszyscy je mamy, nie będą Cię naciskać i blokować.

4 podkreśla Twoje poczucie tożsamości. " Kim jestem?" i "jaki jest mój cel" mogą być dwoma z najczęściej zadawanych pytań. Jednak Twoje poczucie tożsamości nie wynika z tego, co robisz w życiu, ale z tego, jak czujesz się w życiu i gdzie się w nim znajdujesz. Twoje życie zawodowe, czy po prostu wiązanie końca z końcem, może jest ważne, ale jest coś istotniejszego niż to w jaki sposób zarabiasz na życie. Pytanie brzmi: co robisz dla siebie w życiu?

W tych nieprzewidywalnych czasach rozwoju nic nie jest wykluczone. Zachowaj swoją wyobraźnię OTWARTĄ, bez względu na to, jak bardzo starasz się być praktyczny. Im więcej wolności dajesz swojej wyobraźni, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz drogę do celu, która jest właśnie odpowiednia dla Ciebie.

Chociaż w tym roku może pojawić się bodziec do bardzo przyspieszonego działania, to postęp nie jest zbyt szybki w energii wibracji 4. Często możesz napotkać opóźnienia i przeszkody oraz poczucie samotności, pesymizmu i frustracji, tylko po to, aby odzyskać akceptację rzeczywistości, a wraz z nią swoją równowagę, wizję, wiarę w siebie i determinację.

Dlaczego 4 rok numerologiczny musi być tak frustrujący? Aby pokazać Ci, że wiele z Twoich ograniczeń jest niepotrzebnych i że bez względu na to, jakie sytuacje się pojawią, możesz sobie z nimi poradzić w najlepszy możliwy sposób i być może nawet wykorzystać je na swoją korzyść. Jeśli będziesz w stanie dostosować się do nowych realiów, w miarę upływu czasu będziesz też w stanie przebić się przez ograniczające okoliczności. Może nie być to najłatwiejszy rok, ale dzięki połączeniu siły woli i intelektu, może to być jeden z najbardziej satysfakcjonujących okresów, jakie kiedykolwiek doświadczyłeś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz