środa, 28 listopada 2018

Księżna Diana i książę Karol, czyli dlaczego ten związek nie miał prawa się udać? Numerologia partnerska książęcej pary

numerologia partnerska, księżna Diana, książę Karol
Postanowiłam przeanalizować od strony numerologicznej życie księżnej Diany i księcia Karola, co prawda dość pobieżnie, bo jedynie na podstawie daty urodzenia. Niestety, ale chyba nie mogę polegać na wikipedii jeśli chodzi o wszystkie imiona, nazwiska i tytuły...
Zatem po szybkiej analizie daty urodzenia, doszłam do wniosku, że to małżeństwo nie miało prawa się udać. Sami zobaczcie...Księżna Diana - ur. 1 lipca 1961 roku - Numerologiczna 7


    24/6
    17/8
  8  - 18/
7 - 1 - 1961
  6  -  6
      0

Książę Karol - ur. 14 listopada 1948 roku - Numerologiczna 11

     33/6
     16/7
16/7 - 27/9
11 - 14 - 1948
      3 - 1
         2

Natomiast program numerologiczny informuje, że jest to związek karmiczny:


Pierwsze co rzuca się w oczy to to, że księżna Diana ma w swoich czarnych szczytach 6 (zaznaczone na moim wykresie czerwono). Czarne szczyty przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. 6 odpowiada za miłość, rodzinę, harmonię, zatem można uznać, że w tej sferze miała problemy, które trwać miały przez całe jej życie.Natomiast u księcia Karola widzimy dwa białe szczyty o wibracji 7/16 (także zaznaczone na czerwono). Białe szczyty informują nas o okolicznościach zewnętrznych, sytuacjach z jakimi będziemy musieli się zmierzyć. Liczba 16 oznacza miłość karmiczną - ja (czyli 1) w stosunku do miłości, związku, rodziny (czyli 6). Pierwszy biały szczyt trwał u niego do 34 roku życia, czyli do roku 1982 roku (czyli trwał aż do ślubu i krótko po nim).Kolejnym ciekawym elementem portretu Diany jest to, że ma w białych szczytach - pierwszym i trzecim - 8, które oznaczają pieniądze, władzę. Pod jej wpływem znajdowała się do 29 roku życia oraz od 38 roku życia. A o czym to świadczy? Jeśli ósemka znajduje się w pierwszym szczycie to od dziecka jesteśmy konfrontowani z wartością pieniądza — albo poprzez bogactwo, albo poprzez biedę, natomiast w trzecim szczycie oznacza, podniesienie standardu życia i pozycji społecznej. Zrozumieć należy prawdziwą wartość pieniądza i używać go do realizacji celów wyłącznie uczciwych i służących innym.

Warto zauważyć, że oboje mają 9 w drugim białym szczycie (zaznaczone na zielono), który przynosi międzynarodowe kontakty, sławę, jest to liczba "otwierająca", niestety, ale także często przynosi straty osobiste.

Książę Karol poznał Dianę w swoim pierwszym białym szczycie o wibracji 7. Nie bez znaczenia jest fakt, że przyszła księżna z Liczby Drogi Życia jest 7, więc zapewne przyciąganie było dość silne (tak jak na obrazku powyżej).

Kolejną ciekawą kwestią jest to, że książę Karol urodził się 14, a jak wiadomo liczba ta oznacza karmę wolności, czyli "ja" (1) w stosunku do trwałych struktur (4). Można uznać, że czuł się on uwięziony w małżeństwie. 

Liczba Karmiczna 14/5 wyraża pojęcie wolności i gotowość spotkania ze sferą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. Ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będzie nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

No i pora na gwóźdź do trumny. Związek małżeński został zawarty 29 lipca 1981 roku. W tym czasie księżna Diana pozostawała do końca września w 9 roku osobistym, a jak wiadomo w tym czasie nie zawiera się małżeństw, nie kupuje mieszkań, nie podpisuje żadnych umów, nie podejmuje pracy. Rok 9 służy zakończeniu starych spraw, a nowe zaczyna się od 1 roku osobistego.

Tak na marginesie, to książę Karol z Drogi życia jest mistrzowską 11 (zresztą jak jego syn William). Oznacza to, że test tzw. starą duszą.

To dość pobieżna analiza, bo można by prześledzić poszczególne etapy życia książęcej pary i dodatkowo zrobić analizę Camilli... Myślę, że to dość ciekawy przykład na to, jak liczby na nas wpływają. To, że się spotkali nie było przypadkiem, oboje mieli do "przerobienia" ten związek i zmaganie się z karmą miłości było wpisane w ich relację. numerologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz