czwartek, 4 lipca 2019

Dlaczego ważne jest, aby zrozumieć, jak działa Wszechświat?

Wszechświat działa dla nas na tak wiele różnych sposobów przez cały czas, więc ważne jest, aby wiedzieć, jak to wykorzystać na swoją korzyść.

    

Zawsze jesteśmy połączeni

  
Ze wszechświatem, gwiazdami, naturą, sobą nawzajem, itd. Zasadniczo, jeśli jest to żywa, oddychająca rzecz, to jesteśmy z nią w jakiś sposób powiązani. To dlatego, że jesteśmy stworzeni z tego samego rodzaju energii, która stworzyła ten Wszechświat, w którym dziś żyjemy. Wystarczy spojrzeć na system twojego ciała i czakry (lub centra energetyczne w twoim ciele) istnieje 7 punktów w twoim ciele, oraz jeden pod twoim ciałem, a drugi nad nim. Każdy z nich jest odpowiedzialny za utrzymanie twojego ciała w zdrowiu, i kiedy są one czystą i wirującą pozytywną energią, twoje zdrowie psychiczne i fizyczne jest na najwyższym poziomie, kiedy są one zablokowane, może to mieć duży wpływ na twoje samopoczucie psychiczne i umysłowe.

Nasza planeta Ziemia posiada również 7 ośrodków energetycznych; czakram korzeniowy znajduje się na górze Mount Shasta w Stanach Zjednoczonych, czakram sakralny znajduje się nad jeziorem Titicaca w Peru w Ameryce Południowej, czakram splotu słonecznego znajduje się na Uluru (lub skale Ayer), Australia, czakram sercowy znajduje się w Glastonbury i Shaftesbury w Anglii, czakram gardła znajduje się na Wielkiej Piramidzie, sfinksie, czakram trzeciego oka porusza się co 150-200 lat, obecnie znajduje się w Europie Zachodniej (podobnie jak czakram serca), a czakram korony znajduje się w Himalajach, w Tybecie.

Każda z tych czakr na planecie pomaga ją podnieść poprzez zmiany i przesunięcia energii, tak jak czynią to czakry w naszych ciałach. Owe miejsca na Ziemi są bardzo potężne i właśnie te lokacje wysyłają i odbierają energię tak jak czynią to czakramy w naszych ciałach.
Nasz Układ Słoneczny również posiada system czakr podobny do tego w naszych ciałach. Począwszy od korzenia sięgającego aż do trzeciego oka, kolejność czakr jak planety: Saturn (korzeń), Neptun (sakralny), Mars (splot słoneczny), Wenus (serce), Uran (gardło), Merkury (trzecie oko), i Jowisz (korona).

To nie przypadek, że nasze ciała, Ziemia i układ słoneczny mają podobne do siebie systemy energetyczne. Wszakże jesteśmy stworzeni z tej samej energii.
  

Prawa Wszechświata

   
To kolejna ważna rzecz, którą należy poznać i zrozumieć. Nie możesz stosować praw Wszechświata na swoją korzyść, jeśli nie znasz zasad, które nim rządzą!

Istnieje 12 "Niezmiennych Praw Wszechświata", które rządzą naszym codziennym życiem:

Prawo Boskiej Jedności - wszystko jest połączone ze wszystkim innym. To, o czym myślimy, mówimy, robimy i w co wierzymy, będzie miało odpowiedni wpływ na innych i na otaczający nas wszechświat.

Prawo Wibracji - Wszystko we Wszechświecie porusza się, wibruje i przemieszcza naokoło, te same zasady dotyczące wibracji w świecie fizycznym odnoszą się do naszych myśli, uczuć, pragnień i woli w świecie duchowym. Każdy dźwięk, każda rzecz, a nawet każda myśl ma swoją własną wibracyjną częstotliwość, niepowtarzalną i wyjątkową.

Prawo działania - Musi być stosowane, aby manifestować rzeczy na ziemi. Musimy angażować się w działania, które wspierają nasze myśli, marzenia, emocje i słowa. Aby w pełni wprowadzić w swoje życie to, czego chcesz, powinieneś robić rzeczy, które wskazywałyby na to, że one już zostały zrealizowane.

Prawo Korespondencji - To Uniwersalne Prawo stanowi, że zasady lub prawa fizyki, które wyjaśniają energię świata fizycznego, Światło, wibracje i ruch mają swoje odpowiednie zasady w świecie duchowym oraz we wszechświecie "Jak w niebie, tak i na ziemi".

Prawo Przyczyny i Skutku - Nic nie dzieje się przypadkiem ani nie wykracza poza Prawa Uniwersalne. Każde działanie (włączając w to myśli) ma swoją odpowiedź lub konsekwencję: "Zbieramy to, co siejemy". Stajemy się tym, kim myślimy, dlatego zwracaj uwagę na swoje myśli.

Prawo rekompensaty - Uniwersalne prawo jest prawem przyczyny i skutku stosowanym także względem błogosławieństw i bogactwa, które są nam udzielane. Widoczne efekty naszych czynów są nam dane w postaci darów, pieniędzy, sukcesów, przyjaźni i błogosławieństw.

Prawo przyciągania - ukazuje, jak tworzymy rzeczy, wydarzenia i ludzi, którzy przychodzą do naszego życia. Nasze myśli, uczucia, słowa i czyny wytwarzają energie, która z kolei przyciąga podobne energie. Negatywne energie przyciągają negatywne energie, a pozytywne energie przyciągają pozytywne energie.

Prawo Nieustannej Transformacji Energii - Wszyscy ludzie mają w sobie moc zmieniania swojego życia. Wyższe wibracje pochłaniają i przekształcają niższe, dlatego każdy z nas może zmienić energie w swoim życiu poprzez zrozumienie Praw Uniwersalnych i stosowanie zasad w taki sposób, aby spowodować zmianę.

Prawo Relatywności - Każda osoba napotka serię problemów (Testów Wtajemniczenia/ Lekcji), aby wzmocnić nasze wewnętrzne światło w każdym z tych testów/ćwiczeń, i które będą wyzwaniem. Prawo to uczy nas również porównywania naszych problemów z innymi problemami, ukazania ich we właściwej perspektywie. Bez względu na to, jak źle odbieramy naszą sytuację, zawsze jest ktoś, kto znajduje się w gorszej sytuacji. To wszystko jest względne.

Prawo polaryzacji - Wszystko jest ciągłe i ma swoje przeciwieństwo. Możemy tłumić i przekształcać niechciane myśli, koncentrując się na przeciwieństwach. To jest właśnie prawo wibracji umysłowych.

Prawo Rytmu - Wszystko wibruje i porusza się w określonym rytmie... Te rytmy ustalają pory roku, cykle, etapy rozwoju i wzorce. Każdy cykl odzwierciedla regularność Boskiego Wszechświata. Mistrzowie wiedzą jak wznieść się ponad negatywne części cyklu, unikając emocji i nie pozwalając, aby negatywne zjawiska przenikały do ich świadomości.

Prawo Płci - Prawo Płci przejawia się we wszystkich rzeczach jako męskie i kobiece. Jest to prawo, które rządzi tym, co znamy jako tworzenie. Prawo płci manifestuje się w królestwie ludzi i zwierząt jako płeć. Prawo to określa wszystko, co w naturze jest męskie, jak i żeńskie. Obie płcie są niezbędne do zaistnienia życia.

Znajomość tych praw Wszechświata może pomóc w głębszym zrozumieniu tego, co dzieje się w twoim życiu, dlaczego tak się dzieje, jak do tego doszło i czego możesz się z tego nauczyć lub jak to zmienić.
 

Porzuć wszelkie wierzenia, które cię ograniczają

 
Ponieważ sekunda, w której zaczynasz widzieć i czuć siebie jako nieograniczoną istotę Wszechświata, jest sekundą, w której Wszechświat staje się twoją osobistą wytwórnią spełniającą życzenia. Czasami może być ci trudno w to uwierzyć, szczególnie w obliczu trudności. Ale wszystko, co jest dla ciebie problemem, może być przezwyciężone i uwolnione tak samo łatwo, jak pojawiło się w twoim życiu. Chodzi o to, aby zdawać sobie sprawę z tego, na co zasługujesz (czyli wszystko, co najlepsze) i wiedzieć, że możesz żyć życiem jakiego pragniesz. Zobacz Wszechświat jako nieograniczony zasób bogactwa, traktuj pieniądze jak swojego najlepszego przyjaciela, doceniaj je, kiedy je masz (nawet jeśli nie jest ich dużo) - im lepszy jest twój związek z takimi rzeczami, tym większa szansa, że ta rzecz pojawi się w twoim życiu. 

Upewnij się, że nie pozwalasz, aby ludzie ograniczali ciebie i twoich zdolności. Pamiętaj, że ludzie będą mieli nad nami władzę tylko wtedy, gdy pozwolimy im na to. Wiedz, że jeśli jest coś, co pragniesz zrobić, to prawdopodobnie możesz to osiągnąć, jeśli włożysz w to odpowiednio dużo pracy! Zwłaszcza jeśli chodzi o pracę duchową (leczenie, bycie empatą, medytacja, bycie intuicyjnym itd.), jeśli wkładasz pracę, medytujesz, podłączasz się do swojego wyższego ja i przewodników duchowych, i nie ma możliwości, abyś nie mógł zrobić tego, co postanowiłeś zrobić. Wszyscy jesteśmy w stanie zrobić takie rzeczy, niektórzy z nas już wcześniej się na to otworzyli, inni nigdy się na to nie otwierają i to też jest w porządku. Ale nie pozwól, aby ktoś sprawił, że będziesz czuł, że nie możesz zrobić czegoś, bo jesteś w stanie dopracować wszystko, jeśli tylko pracujesz nad tym wystarczająco długo i mocno.
   

Synchroniczność nie jest przypadkiem 

  
Czy widzisz powtarzające się liczby takie jak 11:11, a może widzisz 888, lub inne? Czy myślisz o piosence, po chwili włączasz radio i słyszysz, że właśnie ta piosenka jest grana? Czy kiedykolwiek myślałeś o osobie, która za chwilę do ciebie zadzwoniła? Kiedy to się dzieje, to nie jest przypadek, to synchronizacja w najlepszym wydaniu. Jeśli nie jesteś osobą uduchowioną, może to oznaczać, że zaczynasz "budzić się" i wkraczasz na bardziej duchową ścieżkę. W przyrodzie istnieje również synchronizacja, kwiaty i rośliny zazwyczaj mają ten sam wzorzec postępowania, który wpasowuje się w spiralę. Im więcej tych synchronizacji wystąpi, tym bardziej będziesz powiązany ze swoim wyższym ja. Są one w pewnym sensie dobre dla ciebie, i oznaczają, że jesteś na dobrej drodze. Kontynuuj! Kiedy one się zdarzają, dostrzegaj je, doceniaj je. Im bardziej będziesz świadomy tego, jak bardzo jesteś połączony, tym lepiej!
 

Siła "Dziękuję"

  
Wierz lub nie, ale jeśli chodzi o Wszechświat, to im więcej mówisz "dziękuję", tym lepiej. Kiedy cieszysz się czymś, co jest już w twoim życiu, to od czasu do czasu podziękuj Wszechświatowi, Bogu lub komuś innemu. Kiedy doświadczasz synchronizacji, powiedz "dziękuję"! Kiedy prosisz o coś z Wszechświata i otrzymujesz to, powiedz "dziękuję"! Jest to ważne, ponieważ informuje to Wszechświat o tym, aby kontynuować te dobre rzeczy. Dziękowanie innym ludziom również pomaga. Okazywanie wszelkiego rodzaju wdzięczności w ogóle jest zawsze dobrym pomysłem, aby podtrzymać przepływ obfitości.

Wszechświat jest dziwnym, ciągle rozwijającym się miejscem, gdzie magiczne rzeczy mogą się dziać i dzieją się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz