sobota, 27 lipca 2019

Numerologia 33 2021 - liczba mistrzowska | Liczba 33 | Cyfra 33 | Symbolika i Znaczenie liczby 33 | Numerologia partnerska

numerologia 33, numerologia partnerska, numerologiczna 33, cyfra 33, liczba 33, liczba mistrzowska, symbolika 33, znaczenie liczby 33

NUMEROLOGIA 33 2021

Numerologiczna 33


Liczba 33 oznacza służbę uniwersalną. Jest wibracją pełnego harmonii nauczyciela i przewodnika. Droga Życia 33 oznacza wysokie mistrzostwo, mówi się, że jest to tzw. liczba Chrystusowa. Jej pojawienie się w portrecie numerologicznym informuje o tym, że dana osoba doskonaliła się duchowo, bez względu na wyznawaną religię czy filozofię, i w ten sposób osiągnęła mistrzostwo. Oto numerologia 33.
Liczba 33 oznacza twórczość oraz komunikację. To wibracja wiedzy, mądrości, miłości, współczucia oraz ewolucji. Liczba mistrzowska 33 charakteryzuje osoby łagodne i spokojne, bardzo zrównoważone, dążące do harmonii. Mają w sobie wiele ciepła i miłości. Dążą one do spokoju, akceptacji oraz tolerancji, i tego wymagają także od innych. Są szlachetne, empatyczne, wyrozumiałe i zawsze postępują humanitarnie. Mają silą potrzebę opiekowania się innymi i niesienia pomocy. Numerologiczne 33 są silnie rozwinięte duchowo, co najbardziej widać w mocno rozwiniętej empatii, intuicji i współczuciu. Są uczciwe, proste, serdeczne, skłonne do poświęceń i postępują zawsze etycznie. Liczne zalety sprawiają, że numerologiczna 33 cieszy się wyjątkowym szacunkiem i podziwem wśród ludzi, często osiąga sukces i sławę. Wpływ 33 na otoczenie jest ogromny, dlatego jeśli nie sprosta swojemu przeznaczeniu, jej rozwój duchowy zostanie zahamowany, a to przyniesie poczucie klęski i frustracji.Numerologia 33 - charakterystyka

numerologia 33, numerologia partnerska, numerologiczna 33, cyfra 33, liczba 33, liczba mistrzowska, symbolika 33, znaczenie liczby 33
Numerologiczna 33 w swoim życiu powinna dążyć przede wszystkim do poznania siebie, a następnie do przekazania swojej wiedzy oraz uniwersalnych praw. Powinna być naprawdę odpowiedzialna za samego siebie i za innych. Jej lekcją jest nauka cierpliwości. Aby realizować mistrzowskie powołanie, konieczne jest zachowanie się zgodnie z etyką wewnętrzną, posiadanym systemem wartości, sprawowanie kontroli nad emocjami, uszanowanie decyzji i wolnej woli innych ludzi, a także posiadanie świadomości wiecznego ucznia. Warto zauważyć, że poprzez kontrolowanie emocji dochodzi do postawy Przewodnika Duchowego - Nauczyciela.Etyka wewnętrzna, która jest konieczna do wykonania mistrzostwa, wymaga od człowieka: zachowania zgodnego z posiadanym systemem wartości, komunikacji i kontroli nad emocjami, poszanowania wolnej woli innych i świadomości bycia uczniem.

W liczbie 33 znajdują się dwie trójki, które oznaczają radość z życia, miłość, czar oraz urok osobisty. Z numerologicznej 33 emanuje poczucie szczęścia, przyjaźń, serdeczność, kultura, inteligencja, czułość, opieka, a także wyobraźnia. Jest to wibracja, która służy do przekazywania wyższych wartości duchowych, kreowania wiary, nadziei oraz miłości. Mistrzostwo 33 przynosi powołanie do takiej pracy dla ludzkości, aby nauczać ludzi zasad uniwersalnych i etyki wewnętrznej poprzez słowo, które inicjuje przemianę ludzkich serc poprzez uszy i rozum. 33 jest to kapłaństwo związane z komunikacją i odpowiedzialnością. Liczba ta określa mistrza świadomego swej mocy oraz przewodnika i nauczyciela burzącego dogmaty.

Numerologiczna 33 uosabia miłość uniwersalną. Mistrzostwo to dotyczy kapłaństwa wewnętrznego, które poprzez swoje postępowanie i zachowanie etyki wewnętrznej, prowadzi własnym wewnętrznym światłem do oświecenia innych. Zatem jeśli tylko 33 realizuje się pozytywnie to staje się oddanym, tolerancyjnym nauczycielem, mistrzem oraz przewodnikiem. Spełniona 33 jest świadoma swojego ciała, ducha i powołania. Natomiast z jej czynów oraz słów płynie mądrość, wiedza, współczucie, których powinny uczyć się inne wibracje. Numerologiczna 33 ma w sobie świadomość ciągłej nauki, bycia wiecznym uczniem.

Numerologiczna 33 charakteryzuje się wysoko rozwiniętą etyką wewnętrzną, jej życie powinno być naznaczone pracą dla ludzkości, jednak nie musi tak być. Może ona realizować się na poziomie wibracji 6, jest to kwestia jej osobistego wyboru. 33 emanują dziecięcą łagodnością i bardzo często posiadają talenty artystyczne. Jednak ich wrażliwość, emocjonalność i delikatność sprawia, że niełatwo jest się im odnaleźć w w świecie pozbawionym empatii.

numerologia 33, numerologia partnerska, numerologiczna 33, cyfra 33, liczba 33, liczba mistrzowska, symbolika 33, znaczenie liczby 33


Numerologiczne 33 są burzycielami struktur oraz systemów, są powołani do ustanawiania zmian i przekazywania praw uniwersalnych i miłości. Jednak wibracja mistrzowska realizuje się w pełni jedynie wówczas, kiedy osoba nią obdarzona zdaje sobie sprawę ze swojego powołania. Wtedy taka osoba może żyć etycznie i podjąć dyscyplinę wewnętrzną.

Numerologiczne 33 stoją często przed wyborem: albo podążają ścieżką rozwoju duchowego, albo wybierają "zwyczajne życie", dążąc do bogactwa i spełnienia. Pytanie tylko, czy wybór tej ostatniej ścieżki da im szczęście? Obecność liczby mistrzowskiej informuje o tym, że taka osoba ma dużą wiedzę teozoficzną i mądrość, zatem szkoda, aby nie została ona przekazana dalej. W końcu mistrzowie przychodzą po to, aby uczyć innych praktyk duchowych, przekazywać wiedzę, która wpłynie na rozwój nauki, religii, medycyny, polityki. Osoba o Drodze życia 33 jest powołana do dzielenia się uniwersalną miłością i harmonią.

Bardzo często uważa się, że liczba mistrzowska 33 przeszkadza w ułożeniu sobie życia prywatnego, bo mistrz jest powołany do pomocy innym. I rzeczywiście, zdarza się, że wibracja ta odciąga. Przynosi również problemy w ułożeniu sobie własnego życia emocjonalnego, problemy innych stają się ważniejsze. Niekiedy, 33 w negacji, może zupełnie nie dbać o ludzi i staje się bardzo powierzchowną osobą.

numerologiczna 33, znaczenie, numerologia 33
Numerologiczna 33 powinna pracować nad samą sobą, nad właściwymi relacjami z ludźmi, aby nie matkować im za bardzo i nie poświęcać się. Bo w końcu 33 chce naprawić cały świat, co jest przecież niemożliwe. Zatem osoba o tej wibracji powinna zachować optymalne podejście - z jednej strony realne spojrzenie na pomoc innym, a z drugiej logiczne postępowanie, które przyniesie korzyści i pozytywne zmiany.

Numerologiczne 33 często mają ogromny talent artystyczny, dlatego powinny pamiętać o tym, aby nie ograniczać się i nie zamykać w obrębie własnego domu, ale dzielić się z innymi swoją twórczością, poglądami, wiedzą czy mądrością. Bo nikt tak jak 33 nie odczuwa piękna, potrafiąc przy tym oddać jego istotę.

Wibracja mistrzowska 33 przynosi zdolność do bycia rozjemcą zwaśnionych stron, pomostem, który łączy różne, odmienne środowiska. Z każdym znajdzie wspólny język i jest w stanie się porozumieć - jest człowiekiem ponad podziałami. Nie szuka konfliktu, a jedynie zgody i wspólnych płaszczyzn, na których może się odnaleźć.

Numerologiczna 33 szanuje tradycję, ma niespotykaną intuicję, odczuwa emocje na bardzo głębokich poziomach. Kocha życie rodzinne i dla rodziny jest w stanie poświęcić karierę zawodową czy swoje marzenia. Liczba 33 przynosi zdolność do zagłębiania filozofii, teologii, zjawisk paranormalnych czy mistyki.

Wyciszone i spokojne numerologiczne 33 świetnie radzą sobie ze złymi emocjami innych, gdyż znają ich przyczynę i potrafią je objaśnić i zrozumieć. Ze względu na łagodną aurę, wokół tej wibracji mistrzowskiej gromadzą się zwykle osoby, które potrzebują pomocy i wsparcia, nieszczęśliwe oraz potrzebujące opieki. Przy numerologicznych 33 mogą odzyskać spokój i ukojenie, gdyż są wyciszone, życzliwe, zawsze doradzą i pocieszą. Wibracja ta przyciąga także inne osoby, które posiadają w swoim portrecie numerologicznym liczby mistrzowskie.

numerologiczna 33, znaczenie, numerologia 33
Dla numerologicznej 33 bardzo ważna, a nawet najważniejsza jest rodzina. Z chęcią się jej poświęcają, a nawet rezygnują z kariery zawodowej, aby przeznaczyć swój czas na wychowywanie dzieci i opiekowanie się ogniskiem domowym.

Osoby o Drodze życia 33 są otwarte i pogodnie nastawione do świata, jednak kiedy ktoś zrani kogoś jej bliskiego, to wtedy potrafi pokazać pazury. Do negatywnych cech można zaliczyć zbyt dużą nadwrażliwość, niekiedy niezaradność i hipochondrię.  

Numerologiczne 33 często patrzą zbyt optymistycznie i idealistycznie na świat i ludzi, i niekiedy ciężko jest się im przystosować do codziennych realiów życia. 33 powinny pamiętać o tym, że jeśli użyją swoich zdolności i autorytetu w złych intencjach, ich życie może nie potoczyć się pozytywną ścieżką.

numerologia 33, numerologia partnerska, numerologiczna 33, cyfra 33, liczba 33, liczba mistrzowska, symbolika 33, znaczenie liczby 33


Numerologiczna 33 w wersji negatywnej

Tendencją negatywną osób, których dotyczy ta liczba, jest potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają. W sensie negatywnym może używać swoich wpływów jedynie dla celów egoistycznych, grozi jej zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, a nawet bunt. Czasami numerologicznym 33 zdarza się popadać w próżność. Stają się wówczas żądne poklasku i łase na komplementy.

Numerologiczne 33, które nie realizują się pozytywnie mogą realizować się jako negatywne trójki lub szóstki. Negatywna 33 realizująca swoją negatywną wibrację podstawową 6, może mieć tendencję do pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają. Może ona także wykorzystywać swoją moc do egoistycznych celów, co oczywiście nie pozostanie bez negatywnego wpływu na nią samą. 33 zaczyna zaniedbywać rodzinę, obowiązki domowe, zawodowe oraz społeczne, buntuje się przeciwko wszystkiemu, staje się manipulatorem, który lubi stosować szantaż emocjonalny. Miłość i odczuwanie harmonii są największymi potrzebami 33, a ich niezrealizowanie przynosi im poczucie klęski. Samotność jest dla nich porażką, dlatego zaczynają uciekać w melancholię, która może doprowadzić do myśli samobójczych, albo uciekać od realnego świata w uzależnienia, które mają być lekarstwem przynoszącym ulgę. Natomiast negatywna 33 realizująca swoją negatywną wibrację podstawową 3, jeżeli cierpi na samotność, to przed bólem ucieka płytkie romanse, plotki, krytykę, gadulstwo oraz używki. Numerologicznej 33 samotność odbiera energię i siły, zaczyna patrzeć na swoje życie jak na klęskę, dlatego dobrze, gdyby znalazła się choć jedna osoba, która ochroni delikatną 33 przed brutalnością świata.

Numerologia 33 - miłość, numerologia partnerska

numerologiczna 33, znaczenie, numerologia 33
W miłości 33 są bardzo otwarte, ale niekiedy zapominają o codziennych obowiązkach, dlatego ich partnerzy powinni uzbroić się w cierpliwość i wybaczać im, że często myślami bujają w obłokach.

Dla numerologicznej 33 stworzenie kochającej się rodziny jest jednym z priorytetów. Potrafi całkowicie poświęcić się dla ukochanej osoby. Kocha aż do grobowej deski, jest wierna, a w związku dba o romantyczny nastrój i wciąż podsyca uczucie. Niestety, potrafi być bardzo zaborcza. A gdy ukochany ją zawiedzie czy oszuka, to jest to dla numerologicznej 33 największa krzywda, po której długo może dochodzić do siebie.

numerologia 33, numerologia partnerska, numerologiczna 33, cyfra 33, liczba 33, liczba mistrzowska, symbolika 33, znaczenie liczby 33

Numerologia 33 - praca

Numerologiczne 33, z natury pomocni, łagodni, ciepli, zatem idealnymi zawodami dla tej wibracji są prace opiekuńcze i związane ze wsparciem duchowym – pielęgniarki, opiekunki dla dzieci, nauczyciele, położne, lekarze, psychologowie, księża i inni. W takich zawodach 33 zrealizuje się, poczuje się potrzebna, spełniona, a także użyteczna, co wpłynie na jej samoocenę.

Numerologiczne 33 mają olbrzymi wpływ na ludzi. Sprawdzają się w zawodach związanych z socjologią, psychologią oraz religią. Ludzie darzą je szacunkiem i liczą się z ich zdaniem, dlatego muszą bardzo ostrożnie dawać rady i pomagać, gdyż to co 33 powiedzą, traktowane jest bardzo poważnie.

Osoby o Drodze życia 33 zdobywają w życiu sławę i powodzenie materialne, nawet wtedy, gdy do niej nie dążą - przeważnie bez specjalnych starań (zwłaszcza jeśli podążają za swoim powołaniem). Posiadają olbrzymi autorytet, który powoduje, że każde polecenie jest natychmiast wykonywane. Ich decyzje zwykle kończą się sukcesem.

Wymagając od siebie coraz więcej i więcej, numerologiczna 33 jest w stanie stać się mistrzem duchowym dla swojego najbliższego otoczenia, a nawet kraju czy świata.
       

Życie numerologicznej 33

    
Masz w sobie potencjał, by stać się duchowym nauczycielem. Droga Życia 33, podobnie jak 11 i 22, jest uważana za Liczbę Mistrzowską. Jednakże, jak w przypadku wszystkich Liczb Mistrzowskich, możesz, ale nie musisz mieć możliwości i wewnętrzne zasoby, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Jeśli to zrobisz, zostaniesz zapamiętany przez pokolenia. Jeśli tego nie zrobisz, nadal będziesz miał silny, duchowo wzmacniający wpływ na innych.

DUCHOWA STRONA NUMEROLOGICZNEJ 33

Należy pamiętać, że duchowe nie zawsze oznacza religijne. Niektórzy z naszych najbardziej oświeconych nauczycieli nigdy nie widzieli nawet wnętrza świątyni czy kościoła. W rzeczywistości większość z nich była uważana za heretyków i niewierzących. Prawda jest taka, że duchowa wiedza jest doświadczeniem wewnętrznym. Doświadczenie, które jednak może być widoczne dla tych, którzy są wokół Ciebie. Jeśli znasz to doświadczenie, rozumiesz swoją drogę.

Posiadasz wielkie pokłady współczucia i starasz się służyć innym. Troszczysz się o słabych i uciskanych. Jesteś uzdrowicielem i pomocnikiem dla innych. Jesteś w stanie zapewnić komfort tym, którzy go potrzebują i często będziesz oferować swoje ramię dla innych. Twoim zadaniem w życiu jest opracowanie narzędzi niezbędnych do tego, aby być naprawdę pomocnym dla innych, a nie być tylko współczującym słuchaczem. Musisz znaleźć równowagę między pomocą a ingerowaniem w sprawy innych. W ten sam sposób musisz nauczyć się delikatnej sztuki doradcy, który wie, kiedy należy zostawić walkę innym, a kiedy pozwolić im na odebranie niezbędnych lekcji i doświadczeń życiowych. Jesteś naturalnie zrównoważony. Dlatego jesteś dobrze przygotowany do wspierania i wzmacniania innych w czasie próby.

33 JAKO DROGA ŻYCIA

W Twojej naturze jest wziąć na siebie odpowiedzialność - często wypełniasz pustkę pozostawioną przez innych - i nie rezygnujesz z osobistego poświęcenia. Czasami możesz czuć się przeciążony bólem innych. Jednak miłość, jaką obdarzają Cię inni, jest Twoją zasłużoną nagrodą.

Jesteś hojny, uprzejmy i atrakcyjny. Często jesteś podziwiany, nawet uwielbiany, co wprawia Cię w zakłopotanie. Jesteś pokorny, a jednak posiadasz głęboką dumę. Poruszasz się z wdziękiem i z gracją, ale będziesz musiał jeszcze popracować, aby zachować formę. Poszukuj wysiłku fizycznego i ogranicz słodycze i nabiał, aby nie dopuścić do tego, aby stać się puszystym i okrągłym.

Starasz się zachować harmonię w rodzinie lub grupie, równoważąc i łącząc rozbieżne siły. Szukasz partnera, aby wyjść za mąż lub ożenić się i często jesteś wspaniałym rodzicem, oferującym ciepło, ochronę i zrozumienie dla dzieci. Kiedy jesteś młody, musisz być ostrożny, aby nie wybierać partnerów z niewłaściwych powodów. Nie pozwól, aby sentyment i chwilowy nastrój wpłynął na Twoje decyzje, zwłaszcza te, które wiążą się z wyborem małżonka. Chcesz czuć się potrzebnym, ale musisz nauczyć się rozróżniać pomiędzy tymi, którym możesz pomóc, a tymi, którzy są osłabieni przez Twoją opiekę.

OCHRONA SŁABSZYCH

W końcu pomaganie słabszym leży w Twojej naturze. Twoje niebezpieczeństwo polega na tym, że możesz myśleć o sobie jako o zbawicielu świata, niosącym na ramionach ciężar innych.

Jesteś obdarzony talentem muzycznym, jak również w talentem w dziedzinie sztuk wizualnych i widowiskowych. Jednak Twoja kreatywność może być stłumiona z powodu chęci poświęcania się lub niezdolności do pełnego docenienia swoich talentów. Nie znaczy to, że nie możesz się wyróżniać w tych dziedzinach; wręcz przeciwnie, masz talent i z dużym nakładem pracy możesz odnieść sukces w wielu dziedzinach sztuki.

Masz również spory talent w biznesie. Jesteś obdarzony wielkim urokiem i charyzmą, których skutecznie używasz, aby przyciągnąć ludzi i zapewnić wsparcie, którego potrzebujesz.
*
33 jest najbardziej zrównoważoną formą 6. Cyfra 3 reprezentuje przyjaciół, współpracowników, komunikację, kreatywność, dzieciństwo i rozwój dziecka oraz wygląd zewnętrzny. Potencjał mistrzowski 33 jest zawsze obecny, ale rzadko pojawia się, aż do momentu, gdy jego wibracja zostanie właściwie zrozumiana na poziomie serca.

Masz potencjał nauczyciela mistrza, uzdrowiciela, animatora, artysty i komunikatora, którego lekcje są zazwyczaj wyciągane - i nauczane - za pomocą niezwykłych i zapadających w pamięć metod - zazwyczaj za pomocą "lżejszego" podejścia. Dużą rolę odgrywa tu kultura popularna, a także innowacyjne wykorzystanie słów, dźwięków i obrazów.

Pragnienie podnoszenia i inspirowania innych do bezwarunkowej miłości (na dużą skalę, a nie tylko w rodzinie i innych małych grupach) jest jednym z głównych powodów, dla których przyszedłeś na ten świat - i do okoliczności Twojego dzieciństwa.

Liczba 33 daje nie tylko twórczą wizję potrzebną do zmiany świata w sposób ukierunkowany i pełen miłości, ale także fizyczne środki do wprowadzenia wizji w czyn. Jeśli ten potencjał zostanie wykorzystany, będziesz w stanie zaoferować światu wskazówki, bezpośrednio lub poprzez swoje kontakty z innymi.

Niektóre z najsilniejszych cech numerologicznej 33 to szczerość i oddanie oraz zrozumienie, że nie można głosić innym tego, czego sami jeszcze się nie nauczyłeś lub czego jeszcze nie doświadczyłeś. To sprawia, że Twoja unikalna forma komunikacji jest autentyczna i atrakcyjna. Nie możesz też oczekiwać zachowania równowagi, jeśli Twoje spojrzenie na życie jest jednostronne lub stronnicze.

Nie jest niczym niezwykłym, że numerologiczna 33 od czasu do czasu doświadcza ekstremalnych napięć. W Twoim najlepszym interesie jest wpuszczenie do swojego życia ludzi, którzy to rozumieją, którzy są chętni i zdolni do wspierania Twoich najgłębszych ideałów i pomysłów. Potrzebujesz kogoś bliskiego, kto może Cię ochronić przed żądaniami lub ciekawością innych - i pielęgnować Cię z powrotem do dobrego samopoczucia, jeśli kiedykolwiek doświadczysz jakiejś formy wyczerpania psychicznego lub przeciążenia emocjonalnego - bez osądzania lub prób kontrolowania Cię. Z kolei Ty musisz być bardzo ostrożny, aby nie kontrolować innych i nie wykorzystywać swojej bardzo silnej obecności do zastraszania lub wymuszania.

Ci, którzy znajdują się na Drodze życia 33/6 mają potencjał, aby przejść od samoświadomości i potrzeby kontroli, do głębokich poziomów oświecenia i Miłości. Poprzez jednakową akceptację Twoich kobiecych emocji przez męski umysł i na odwrót, możesz łatwiej wcielić te swoje wielkie idee w życie.

Większość ludzi powraca do podstawowej energii cyfry 6, gdy nie można utrzymać intensywnej energii liczby 33, ale jest również możliwe, że osoby na tej ścieżce staną się samoświadome do punktu paranoi; i kontrolujące do punktu tyranii. Liczby mistrzowskie można by było lepiej nazwać, ponieważ ich potencjał obejmuje także szkodliwe ekstrema.

To właśnie intencja miłości trzyma w pionie na ścieżkach 'mistrzowskich', szczególnie na Drodze życia 33, ponieważ zawiera ona takie skoncentrowanie energii 'mistrza', a balans i równowaga jest tym, o co chodzi w wibracji 6.

Liczba 33 może pomóc odkryć unikalne podejście do KOMUNIKACJI i KREATYWNOŚCI, które może wywoływać rezonans w skali globalnej, jeśli jesteś skłonny do posunięcia się tak daleko. Ponieważ nasz stary i autodestrukcyjny męski system wciąż się rozpada, a wyzwolona kobieca energia przynosi na Ziemię równowagę, wibracje 33 są dokładnie tym, czego potrzeba, aby stworzyć nowy zrównoważony, pokojowy i przyjazny sposób życia. Pomaganie w tworzeniu tej równowagi jest tym, gdzie leży Twój prawdziwy potencjał.
*

Czym jest Droga życia 33?

      
Droga Życia jest liczbą, która wynika z numerologicznej redukcji daty urodzenia. Daje wgląd w istotę Twojej osobowości, a także daje Ci lepsze zrozumienie drogi do sukcesu w Twoim życiu.

W numerologii 33 jest jedną z czterech liczb mistrzowskich (pozostałe trzy to 11, 22 i 44). Liczby te dodają mistycznego znaczenia i są niezwykle pomyślne dla tych, którzy urodzili się pod ich wpływem.

Liczby mistrzowskie można dodatkowo zredukować do liczb jednocyfrowych (11 do 2, 22 do 4 i 33 do 6), więc możesz mieć pewne cechy odpowiadające jednocyfrowej liczbie, która będzie uzupełnieniem cech, które posiadasz jako liczba mistrzowska.

Liczba 33 jest jedną z najrzadszych dróg życiowych, ponieważ bardzo niewiele dat redukuje się do 33. Numerologicznymi 33 są zazwyczaj artyści różnego rodzaju, w tym Meryl Streep, Francis Ford Coppola i dziewiętnastowieczny malarz Abbott Handerson Thayer.

Numerologiczne 33 są niezwykle uzdolnione artystyczne, ale częściej pracują w mediach, niż w bardziej odosobnionych formach sztuki. Mocno wierzysz w istotę pielęgnowania relacji z innymi i jesteś bardzo opiekuńczy i współczujący.

Energia podstawowa zawarta w Drodze życia 6 daje tym z Drogą życia 33 wielkie poczucie odpowiedzialności wobec innych. Z niezachwianą pewnością siebie wierzysz w znaczenie oddawania siebie innym.

33 jest szczególnie znaczącą liczbą, ponieważ zawiera dwie trójki, a liczba 3 jest prawdopodobnie najważniejszą liczbą kultury zachodniej. Jesteśmy przyciągani do 3-ek, zarówno w sposób naturalny, jak i przez całe życie: od Trójcy Świętej do "Reguły 3" w komedii, jest ona kluczowa dla prawie wszystkiego, czego doświadczamy. Posiadanie dwóch z tych liczb podkreśla znaczenie 33 w kulturze.

W odróżnieniu jednak od sporadycznego męczeństwa 6-ki, opanowałeś bezinteresowność, która inspiruje Cię do pomagania i uzdrawiania innych. Czasami możesz nadal kontrolować, ale prawdopodobieństwo zranienia się w procesie pomagania innym jest znacznie mniejsze niż w przypadku 6.

Jesteś bardzo skoncentrowany na pomaganiu ludziom i ulepszaniu świata. Podczas gdy 22 jest często nazywane "Mistrzem - Nauczycielem", to ten tytuł można również odnieść do 33, za Twoją zdolność do pomagania ludziom i ich rozwoju.

Twoja Droga Życia obdarza Cię dużą odpowiedzialnością. Wszystkie liczby mistrzowskie są obarczone większą odpowiedzialnością wobec świata niż zwykłe liczby, ponieważ masz zwiększoną świadomość kosmiczną, ale czasami czujesz tę odpowiedzialność szczególnie mocno, ponieważ Twoja liczba przeznaczenia prowadzi Cię do pomocy tym, którzy są Tobie najbliżsi.

Jesteś zatem bardzo świadomy cierpienia, a Twoim zadaniem jest złagodzić je, ponieważ występuje ono u ludzi, którzy są Ci tak bliscy.

Nie bój się. Droga Życia 33 poprowadzi cię przez trudne czasy i da Ci siłę, by pomóc potrzebującym. Mogą być ciężkie momenty i okresy walki, ale siła Drogi Życia 33 przeprowadzi Cię przez nie. Twoja odpowiedzialność za innych bez wątpienia doprowadzi do powstania łagodniejszego i spokojniejszego świata, który tak bardzo cenisz i w który wierzysz.
    

Numerologiczna 33 w miłości

      
Ze względu na Twoją wysoce współczującą naturę i umiejętności postępowania z ludźmi, numerologiczne 33 rzadko mają trudności z przyciągnięciem i zatrzymaniem partnerów. Ludzie uwielbiają Cię instynktownie i są bardzo przywiązani do Twojego dobrego charakteru i hojnej osobowości.

W rzeczywistości, jesteś tak dobry w przyciąganiu ludzi swoją wspaniałomyślną osobowością, że czasami walczysz, aby zrównoważyć swoje potrzeby z ich potrzebami. To naturalne, że taka oddana osoba jak Ty, chciałaby dać wszystkim wszystko, i w większym stopniu niż jakakolwiek inna liczba, jesteś w stanie zrobić to skutecznie.

Jednak nawet Ty masz ograniczenia, a niektórzy ludzie są po prostu ważniejsi niż inni, i to nimi chcesz się zająć. Musisz nauczyć się, jak rozpoznać, czy ktoś będzie "wart" Twojej inwestycji emocjonalnej - czy energia, którą w nią włożysz, przyczyni się do zwiększenia szczęścia na świecie? Może to zabrzmieć zimno i obliczeniowo, ale tylko w ten sposób możesz z pełnym przekonaniem chronić swoje zdrowie psychiczne.

Mając to na uwadze, pamiętaj, że nie każdy będzie dobrym partnerem dla Ciebie tylko dlatego, że potrafisz mieć z nimi dobry kontakt. Skup się na ludziach, którzy mają pozytywną energie, które wniosą więcej szczęścia do Twojego życia i świata.

Dodatkowo, numerologiczne 33 są bardzo dobrze dopasowane do relacji z innymi liczbami mistrzowskimi, ponieważ wszyscy dzielicie wielkie poczucie mądrości i połączenia ze światem. Kiedy jesteście razem sparowani, macie bardzo intelektualnie satysfakcjonujące relacje, które również prowadzą do wielu wielkich sukcesów, ponieważ macie podobne poglądy na świat i działacie na tej samej częstotliwości.

Bez względu na to, kogo wybierzesz jako partnera, 33 zawsze będzie liczbą, która uważa, że relacje są bardzo ważne i będziesz odczuwał wielką potrzebę spełnienia na tym polu.

Uwaga: pamiętaj, jak zawsze, że zgodność numerologiczna nie jest substytutem "czynnika ludzkiego", który czyni nas wszystkich wyjątkowymi. Gdyby to było takie proste jak zgodne Drogi życia, równie dobrze mógłbyś być w związku z osobą, która urodziła się tego samego dnia, co Ty! Zawsze bierzemy pod uwagę osobiste różnice.
       

Droga życia 33, praca, biznes, kariera - Numerologia 33

          
Liczba 33 najlepiej nadają się do pracy w zawodach, które wykorzystują ich opiekuńczą naturę. Jesteś niezwykle przywiązany do pracy, która przynosi korzyści tym, którzy mają mniej szczęścia niż Ty, niezależnie od tego, czy są to ludzie w krajach rozwijających się, ludzie, którzy są niesprawiedliwie traktowani przez prawo, czy też dzieci, które nie mają siły, by bronić się same.

Wszystkie liczby mistrzowskie odczuwają kosmiczną odpowiedzialność, a dla Ciebie ścieżka kariery, która skupia się na pomaganiu innym, jest bardzo skutecznym sposobem na wywiązywanie się z odpowiedzialności wobec świata. Z Drogą życia 33, szukasz sposobów, aby pomagać ludziom tak szybko i konkretnie, jak to tylko możliwe.

Jesteś bardzo dobrze przygotowani do pracy w dziedzinie prawa i sprawiedliwości. Są to jedne z najbardziej oczywistych ścieżek pomagania innym, szczególnie tym, którzy są uciskani. Obrona społeczeństwa jest czymś, co pociąga wiele numerologicznych 33, np. reforma ustawodawcza, gdzie można starać się, aby system prawny był sprawiedliwszy i bardziej korzystny dla wszystkich.

Czasami jednak, ponieważ jesteś tak wrażliwy, praca w tej dziedzinie może być obciążeniem dla Twoich emocji. Jeśli ten wysiłek jest zbyt duży, może lepiej jest zrezygnować z tej pracy i spróbować znaleźć sposób na poprawę sytuacji na świecie, który nie jest tak stresujący - niektóre 33 dobrze radzą sobie z presją, podczas gdy inne nie.

Opieka nad dziećmi jest jedną z najpopularniejszych ścieżek kariery dla numerologicznej 33. Tak jak numerologiczna 22, czasami otrzymujesz imię " Mistrz - Nauczyciel", ale podczas gdy numerologiczne 22 są bardziej związane z takimi dziedzinami jak reforma edukacji i przywództwo, Ty wolisz prowadzić nauczanie u podstaw, kształtując dzisiejsze dzieci na obywateli jutra.

Numerologiczne 33 nie są generalnie skłonne do wspinania się po szczeblach wybranej ścieżki kariery - zazwyczaj masz jedną konkretną pracę, którą chcesz wykonać (ta, którą uważasz za najlepiej wykorzystującą Twoje umiejętności w celu poprawy świata).

Na przykład, numerologiczna 33, która uważa, że jej talenty będą najlepiej wykorzystane jako nauczycielka w przedszkolu, prawdopodobnie nie będzie miała ambicji bycia dyrektorem szkoły podstawowej, a osoba, która uważa, że jej talenty są najlepiej wykorzystane jako dyrektor szkoły podstawowej, prawdopodobnie nie będzie miała ambicji bycia Ministrem edukacji.

Większość numerologicznych 33 uważa również, że ważne jest utrzymanie aktywności poza ich karierą, w ich rodzinach i społecznościach. Jesteś bardzo zaangażowany w pracę wolontariusza i z pewnością powinieneś poświęcić swój czas w swoim kalendarzu, aby poświęcić się pracy poza swoją karierą. Jest to bardzo korzystne dla numerologicznych 33 i pomoże Ci utrzymać równowagę w życiu.
         

Znalezienie spełnienia na Drodze Życia 33

          
Największym źródłem spełnienia dla numerologicznej 33 jest znalezienie sposobu, aby pomóc osobom z jej otoczenia. Znaczenie liczby 33 jest nierozerwalnie związane z pomaganiem innym, ponieważ jest tak silnie związane z miłością i współczuciem. Jesteś najbardziej empatyczny ze wszystkich liczb i najbardziej świadomy potrzeb innych.

Nie próbuj zaprzeczać tej części siebie. Nie słuchaj sugestii innych ludzi, że powinieneś "zrobić przerwę" lub "być trochę samolubny" - słuchaj własnego intuicyjnego poczucia, aby wiedzieć że kiedy się nadwyrężasz, wtedy ważne jest zrobienie sobie przerwy. Praktykuj bycie tego świadomym, ponieważ możesz się wypalić, jeśli nie będziesz w kontakcie z tymi odczuciami i wtedy nie zauważysz ich skutków.

Uważaj na perfekcjonizm - masz bardzo wysokie standardy wobec siebie i innych, zwłaszcza jeśli chodzi o akty dobroci. Jak na ironię, sytuacja, w której numerologiczne 33 są najbardziej niemiłe jest wtedy, gdy krytykują dobroć innych.

Pamiętaj, że doskonałość jest wrogiem dobrego i zachęcaj ludzi do bycia lepszym każdego dnia, nie oczekując, że będą aniołami. To samo tyczy się także i Ciebie - nie bij się, jeśli robisz coś samolubnego lub popełniasz błąd. Jesteś tylko człowiekiem i możesz tylko dążyć do doskonałości, nie oczekuj jej.

Pielęgnuj swoje relacje z innymi, tak jak w przypadku roślin w pięknym ogrodzie - poświęcaj każdemu z osobna uwagę i troskę, zrozum, że różni ludzie mają inne potrzeby, ale nie bój się też usuwać roślin z ogrodu, jeśli wyrządzają więcej szkody niż pożytku.

Zastanów się nad swoimi działaniami, rozważając ich wpływ na ludzi w dłuższej perspektywie czasowej. Uprzejmy komentarz nie wymaga prawie żadnego wysiłku, ale może znacząco poprawić poziom szczęścia innych ludzi. Jednocześnie, branie okazjonalnego "dnia wolnego" na zrobienie czegoś dla siebie nie szkodzi nikomu innemu, ale może pomóc w wypracowaniu zdrowszej postawy, która uczyni Cię bardziej skutecznym.

Droga życia 33 ma potencjał, by być jedną z najpotężniejszych wibracji ze wszystkich Dróg życia, ale pamiętaj, że definicja numerologiczna 33 jest ostatecznie związana z opieką i pielęgnacją. Nie musisz codziennie brać na siebie ciężaru całego wszechświata - wystarczy, że przyniesiesz radość ludziom wokół siebie.
           

Podsumowanie

            
Liczba 33, największa i najrzadsza liczba w numerologii, może być przytłaczająca. Liczba 33 jest bardzo silna i nakłada na Ciebie dużą odpowiedzialność. Czytając to, możesz odczuwać lęk i niepokój, zastanawiając się, w jaki sposób możesz spełnić wzniosłe oczekiwania, które nakłada na Ciebie Droga życia 33.

Nie bój się. 33 jest potężną liczbą, ale to oznacza, że Ty, osoba urodzona pod jej wpływem, jesteś potężną osobą. 33 nie pojawia się przed Tobą, i nie czeka, aby Cię uderzyć - jest to potężne narzędzie, którego możesz użyć, aby osiągnąć swoje cele.

Moc Drogi Życia 33 staje się coraz większa na przestrzeni życia, więc nie przejmuj się, jeśli nie czujesz, że opanowałeś siłę tej Drogi Życia. Wielu ludzi urodzonych pod wpływem liczb mistrzowskich nie znajduje swojego powołania aż do wieku średniego lub nawet późniejszego, a tradycyjny wiek dla Drogi Życia 33, w którym można znaleźć pełne oświecenie, to 60 lat.

Oczywiście, nie oznacza to, że nie możesz być wcześniej oświecony, ale nie ma powodu do niepokoju, jeśli nadal walczysz o swoje miejsce w świecie! Rzeczy ułożą się w odpowiednim tempie. Zaufaj i miej wiarę, że świat się Tobą zaopiekuje.

Najważniejszą rzeczą, którą możesz zrobić jako numerologiczna 33, to spróbować czynić trochę więcej dobrych rzeczy na świecie każdego dnia. Małe działania przynoszą wielkie korzyści, a czasami wystarczy uśmiech lub miły komentarz, aby zmienić czyjś dzień. Czynienie dobra na świecie nie musi być pracochłonne.

Przydatnym ćwiczeniem myślowym dla numerologicznej 33 jest rozważenie swoich działań przez pryzmat filozoficznego utylitaryzmu: czy to działanie przyniesie większe szczęście jak największej liczbie ludzi? Nie musisz być utylitarny za każdym razem, ale czasami może to pomóc Ci uświadomić sobie, jak uczynić świat lepszym miejscem.

Czy czujesz moc swojej Drogi Życia 33? Czy starasz się dbać o ludzi wokół siebie, chcąc zawsze przynosić szczęście ludziom zarówno w swoim najbliższym otoczeniu, jak i na całym świecie? Czy czasami jesteś perfekcjonistą, walczącym o to, by od czasu do czasu odpuścić sobie, podczas prób bycia najlepszą osobą, jaką możesz być? Jak wykorzystasz naturalną energię swojego przeznaczenia, aby zrealizować swoje cele i spełnić swoje marzenia? 

numerologia 33, numerologiczna 33, cyfra 33, liczba 33, liczba mistrzowska, symbolika 33, znaczenie liczby 33

Sławne 33

Albert Einstein, Meryl Streep, Agatha Christie

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

numerologia 33

numerologia

90 komentarzy:

 1. jestem świadomą i spełnioną 33 ;) Wiem jak pomagać i mam dla wszystkich 33 dwie cenne rady, które pomogły także mi: najpierw zgłębiajcie samego siebie i poznawajcie prawidła rządzące naturą i całym światem, potem pomagajcie innym, ale tyko tym, którzy tego chcą. W innym przypadku wasza chęć pomocy będzie odebrana jako niepotrzebne wtrącanie się wżycie. Nic na siłę, pozwólcie ludziom żyć jak chcą, większość ludzi na świecie nie chce znać prawdy i obecnie dąży do materialnego bogacenia. Prawdziwa 33 odrzuca materializm, bo wie, że jest on niepotrzebnym balastem (czyli ma pieniądze i może być nawet bogata, ale nie obnosi się tym i nie żyje dla mamony). 33 to głosiciel prawdy często niezrozumiany przez większość (stąd cierpienie, brak spełnienia) dlatego ważne jest by oświecać tylko tych, którzy chcą, a resztę świata odpuścić. Pozdrawiam Was i życzę powodzenia w drodze samodoskonalenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłaniam się i pozdrawiam - 33 :)

   Usuń
  2. Milenko, mogę z Tobą porozmawiać prywatnie ???
   też Milena 33 :)

   Usuń
  3. Widzę że są ludzie którzy to rozumieją!!! 33 pozdrawiam

   Usuń
  4. Mam takie samo nazwisko i sie bardzo zdziwilem astrologiczna 33 znak zodiaku smok i byk .
   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Skoro nas tak chwalą, to może zorganizujemy spotkanie trzydziestek-trójek ?

   5-11-1988

   Usuń
  6. Zorganizujmy takie spotkanie.. Ja się pogubilam. Pozytywne i negatywne aspekty przeplatają się i przeskakuja w każdą stronę. Jednego dnia jest pięknie a innego staje się po prostu straszna. Daje sobie teraz czas dla samej siebie. Muszę to wszytko ogarnąć. 3/12/1989

   Usuń
  7. <3 dzieki za ten piekny wpis. to prawda nie latwo sie zyje dzisiaj 33, nawet demony potrzebuja Milosci ale . . . nie dotyka sie demonow, bo moga zabic

   Usuń
  8. pozdrawia Kamila urodzona i świadoma 33 :)
   co ze spotkaniem 33 ek?

   Usuń
  9. Witam.. mam 38 lat i właśnie teraz , dopiero teraz dowiedziałem się że jestem 33...
   Mega super..
   Ale nie ukrywam potrzebuję kogoś kto mógłby mi temat bardziej objaśnić..

   Jak ten stan wykorzystać w dobrej wierze dla ogółu..

   priv.

   mv.maciej@gmail.com


   Pozdrawiam

   Usuń
  10. Widzę w miarę świeże wpisy :) Sporo swiadomych 33, to pocieszające. Ciekawe jak dogadalaby się rzesza 33 na spotkaniu ^^ Czy każdy każdego by poczal haha 😂 Pozdrawiam Was serdecznie - Milena

   Usuń
  11. witam, tu świeżo uświadomiony 33, wkraczam na tę drogę - choć podświadomie zawsze na niej byłem, teraz przyda się trochę wiedzy, mądrosci i świadomosci. Pozdrawiam wszystkich. Chętnie nawiążę kontakty :-) Grzegorz: grzziel72@gmail.com

   Usuń
  12. Czy mogę się dowiedzieć - co ze potkaniem 33?

   Usuń
  13. Pozdrawiam wszystkich oświeconych 33

   Usuń
  14. Witam 33 :-) świeżo wstępuje na Drogę 33 z drogi 6 którą myślałam że jestem do teraz ... wiek 43 ...

   Usuń
  15. Cześć. :) Myślę że Nasze rady są odbierane przez potrzebujących jako wtrącanie się wtedy, kiedy nie rozpoznajemy u nich tej wspólnej wszystkim podstawowej potrzeby - głębokiej potrzeby miłości - i nie odpowiadamy na nią miłością, która jest w nas, lecz zamykamy swe serce dając ludziom rady jakie uważamy za rozsądne. Innymi słowy nasza empatia jest umysłowa, intelektualna, to znaczy kierowana potrzebą utrzymania w naszej wyobraźni obrazu siebie jako człowieka niosacego pomoc innym.

   Pozdrawiam

   Usuń
  16. W pełni podzielam

   Usuń
  17. Generalnie jestem świadomy swojej liczby 33 od 5 lat, obecnie mam 22. Duzo kontepalcji, porażek oraz decyzji pokazuje mi jak pracować nad sobą, a przede wszystkim ciągle się rozwijać. Nie dajmy się konformizmowi. Pozdrawiam, Emil

   Usuń
  18. Witam Was wszystkich wibrujących 33 ja również jestem obdarzony tą mistrzowską liczbą. Uważam że wspólne spotkanie jest świetnym pomysłem bo dopiero moc drzemiącą w Nas by wyszła na światło dzienne. Chętnych zapraszam do dyskusji.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. też jestem 33 ale mam całe życie podgórkę pomagam innym wspieram ale i tak mam ciężko,czasami mam wrażenie ,że drzemie na moich barkach ciężar,ale jestem silną osobą i dzielnie to znoszę wiem że w następnym wcieleniu,będzie łatwiej.nosze brzemie ale dam radę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiam Andrzej
   Powiem tak raczej sprawiaj żeby tu w tym miejscu być ostatni raz, no chyba że bardzo tego pragniesz ponieważ masz plany wobec tego miejsca lub innej duszy.

   Usuń
  2. Wytrzymaj. To lekcja, którą odbiera każda 33. Mnie życie śmiało aż do 28 roku życia a mam dziś 40. Nagrody przychodzą późno. Na dokładkę otrzymują je szybko ludzie, którzy zrozumieli przekaz od życia. I z doświadczenia wiem, że doswiadczasz również dobra i radości-pytanie czy je zauwazasz ☺ Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  3. Sama energetyka wejscie w aure otwartej 33 , juz wystarcza aby uruchomiłt sie procesy naprawcze u osoby która zostanie zapusana w sercu osoby z ta vibracja , nue potrzeba werbalnych działan ;)

   Usuń
  4. Uwierz ze jest lepiej, a będzie ci dane.

   Usuń
  5. To tak jak ja i kilka znajomych mi 33. Sciskam i życzę sily i wiary w lepsze❤

   Usuń
  6. Witam kochane 33 ❤️

   Usuń
 4. Zgubiłam drogę, nie wiem, czy ją odnajdę. Zaufałam niewłaściwemu człowiekowi i pogrążył mnie w najgorszym bagnie. Straciłam szansę na sukces i samorealizację. Jestem nauczycielką, teraz bez pracy, z dzieckiem i długami...

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnie. Każda porażka czegoś uczy, a życie szczególnie lubi nas doświadczać (wiem coś o tym) Przede wszystkim głowa do góry i spróbuj spojrzeć na swoją sytuację z innej perspektywy. Napisałaś ze jesteś bez pracy, z dzieckiem i długami. Między wierszami można wyczytać iż uważasz, że dziecko również Ci ciąży. Nie traktuj dziecka jako balastu, a raczej siłę napędową. Musisz pozbyć się żalu i goryczy i po prostu zacząć działać, robić swoje, szanować siebie i innych a wszystko sie ułoży... Zobaczysz! Mnie w trudnych chwilach zawsze pomagała dewiza nówiąca o tym, że wszystkie dobre rzeczy, które zostały nam odebrane tak naprawdę ustępują miejsca lepszemu... Zawsze sie sprawdza! 😊 Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejna 33 wita. Z karmą pracuję już od dawna i wiele rozumiem, czuję i widzę. Chyba jestem już po dobrej i świetlistej stronie, bo ogrzewam wszystkich dookoła i pokazuję im piękno tego świata. Jednak cały czas szukam i uczę się. Rozwój nieustannie mi towarzyszy. Pozdrawiam wszystkie 33. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki mam cel od wielu lat ostania wizyta tu i teraz .
  ps. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam.. 33 [tez nią jestem] :)
  Uznaje się tą liczbę za "CHRYSTUSOWĄ" i coś w niej z tej racji jest zawarte: nauczanie i pomoc innym..

  OdpowiedzUsuń
 9. Też jestem 33. Od kiedy pamiętam, chciałam pomagać
  innym. Od kilku lat jestem nauczycielką, a przy tym
  również artystką :). Pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również dowiedziałem się, że jestem 33. Siłą rzeczy zacząłem porównywać się do opisu i raczej dużo mi brakuje. Chęć pomagania innym i poświęceń - OK, gorzej z realizacją, nie mówiąc już o autorytecie i wykonywaniem poleceń... Jak 33 to raczej wycofana społecznie, a nie pchająca się na lidera. A może po prostu żyć po swojemu, a nie jak "każą" cyferki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczytaj tez o numerologicznej 6 , dlatego że tak bywa że 33 ucieka bardziej w strone wibracji 6 . Pozdrawia zwariowana 5 :)

   Usuń
 11. Milena,
  Chciałam Ci napisać, że uważam Twój wpis za wybitny :) i często w chwilach słąbości do niego wracam. Piękne dzięki i pięknych Świąt :)
  Jajko (33)

  OdpowiedzUsuń
 12. Hmmm... ciekawe miejsce :) Mam takie pytanie... jak czujecie, że pomagacie innym? Powiem krótko o swoim odczuciu - mam wrażenie, że moją rolą jest jedynie przekazywanie energii, która przychodzi skądś, i umożliwianie jej przedostania się do naszego świata - w różne miejsca i do różnych ludzi. Przekazać jak najwięcej, ale jednocześnie w żaden sposób jej nie naruszać i nią nie kierować, nie wykorzystywać jej.... (a tak robią czasami osoby duchowe, wróżki... nie czuję, żeby to było dobre, ale nigdy się nie odzywam). Dlatego wydaje mi się, że pomagamy najbardziej swoją obecnością, ciepłem, uśmiechem, wewnętrzną radością, pewnością swojej drogi, poczuciem SENSU ŻYCIA... nie mówiąc nic wprost. Wiem, że ludzie przebywający w moim towarzystwie to czują (i mówią mi to, np. czują, że "moje życie ma sens"). To mnie bardzo cieszy. A tę czynność dzielenia się energią można realizować wykonując na pozór zwykłe zawody - ale dające możliwość kontaktu z ludźmi: nauczyciel, opiekun... sam jestem tłumaczem ustnym i mam wrażenie, że moja praca otwiera mi mnóstwo drzwi do bardzo różnych miejsc, gdzie w większości przypadków napotykam na ludzkie problemy/trudności. Ciężko pracowałem przez całe życie aby znaleźć się dokładnie w tym miejscu, ale możliwe że tak bardzo pchała mnie do tego ta wewnętrzna motywacja trzydziestki trójki (?) - wejść w jak najwięcej miejsc i podzielić się tą energią z możliwie największą ilością ludzi, często tych którzy jej najbardziej potrzebują... jednocześnie żyję zawsze sam, choć faktycznie nigdy nie czułem się samotny czy nieszczęśliwy; idę swoją drogą, sprawia mi to radość i czuję, że ma ona sens.

  OdpowiedzUsuń
 13. Też jestem 33, to co jest napisane o 33 to prawda. Liczba 33 nie ma lekko, generalnie często jest traktowana jak naiwna, jak dziecko we mgle, po kątach się z niej śmieją. Nie rzucajcie pereł przed świnie, nie szukajcie kontaktu z ludźmi, którzy was nie chcą i chcą się paść same.., które uważają was za dziwadła. Jak nie macie kogoś, to zawsze jest Pan Bóg. W tym kontakcie naładujecie akumulatory i nie wpadniecie w depresję i dalej do przodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestes swietna. I to nas wyroznia!!!

   Usuń
  2. jaki na bog? ogarnijcie sie prosze

   Usuń
  3. O matko prosto w punkt! Nie ma lekko ;))))))) LOVE 33

   Usuń
  4. Też jestem 33 i rozumiem to od tygodnia. Mam 54 lata i odkąd pamiętam pomagam ludziom. Sama moja obecność daje ludziom energię. Ale miałam też okres niskich wibracji i byłam straszna dla siebie i innych. Dziękuję za ten artykuł bo mogę zrozumieć siebie i z powrotem wejść w rolę. Jestem też poetką i muzykiem.

   Usuń
  5. czy jesteś rownież ognistym koniem ?

   Usuń
 14. Witam,
  Tak jak to napisalo juz tu pare osob, pomagac tylko tym, ktorzy po te pomoc przychodza, nie rzucac perel przed wieprze itp. Moj problem polegal na tym, ze zycie sprowadzilo mnie w miejsce, ktore bylo dla mnie bezludna wyspa, przez 20 lat. Zawsze mialam wokol pelno ludzi, ktorzy potrzebowali pomocy i raptem urwalo sie. Wiecej-ja jej potrzebowalam a nikogo nie bylo. Bylam zla, ze czemu to ja mam byc zasilaczem a kiedy ja potrzebuje to zasilaczy brak? Moj instykt niesienia pomocy innym spalam mnie od srodka, swiadomosc potencjalu, energii, mozliwosci stlamszonych we mnie zabija mnie. Dlugo zylam z czlowiekiem, ktory oslabil mnie na wszystkich poziomach. Miejsce tez ma wplyw i mentalnosc ludzi, ktorzy tu zyja. Po 22-och latach cos zaczelo sie ruszac, zaczynam spotykac ludzi wreszcie, zaczynam znow czuc kim jestem. Srodowisko ma niesamowity wplyw na nasze wibracje i w moim przypadku zamiast dac swoje swiatlo i rozswietlic ciemnosci stalo sie odwrotnie.
  Pragnienie "apostolowania" mialam od mlodosci, potem praca nad soba wybila mnie z rytmu i dlugo szukalam swojego miejsca i sensu bycia na ziemi. Ale wszystko to co opisane w tym artykule zgadza sie. Spotykam niestety niewiele osob ale te najblizsze, szczere dostrzegaja moje zmiany, madrosc, wrazliwosc itp. Zycie duchowe bylo i jest u mnie na pierwszym miejscu choc katoliczka juz nie jestem od lat. I najciekawsze, ze moim proagnieniem bylo dawanie przykladu innym zyciem swoim,postawa, nie gadaniem a w ostatnich latach dawanie milosci przez przebywanie z innymi, oswiecanie ich przez moje wibracje. I mam bardzo mocna wiare -od zawsze- ze moge przyczynic sie do zmiany swiata, w mysl slow z Biblii, gdzie Bog obiecal ocalic miasto ze wzgledu na jednego chocby sprawiedliwego. Nie mowie tu teraz o Bogu ale o wierze, ze jestem w stanie dostroic sie do Wibracji Wszechswiata by zmienic swiat na lepszy, by bylo mniej cierpienia. Ale mam dylemat: czy cierpienie nie jest przypadkiem wpisane przez nature? przeciez zwierzeta beda nadal zjadac sie na wzajem, zabijac mlode i powodowac cierpienie wsrod fauny. To tez mnie boli tak jak cierpienie ludzi i chcialabym by bylo inaczej, by wszystkie zwierzeta jadly trawe :))) Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za ten blog.

  OdpowiedzUsuń
 15. W obecnych czasach niestety, ale sporo mistrzowskich i 9 jest opętanych :( Jeżeli odczuwacie często napięcie, niepokój, dajecie się poniżać etc -sprawdźcie swoją aurę, lepiej dmuchać na zimne.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak sprawdzic swoja aure? Ja tez jestem 33... mam w sobie wiele Cecil Mistrzowskich Trojek niz samej 6.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. @Anna Sadowska
  Sporo osób zajmujących się rozwojem duchowym widzi aury. Często na początku swojej drogi podchodzi się do tego typu rzeczy "jak do jeża", więc polecam sprawdzenie aury u kilku osób.

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej, tez jestem 33. Przepraszam z gory za ten tasiemiec ponizej (i brak polskich liter), ale czuje ze chce sie podzielic z Wami moja historia. Tez mi zycie dalo w kosc (a raczej zlosliwi ludzie), ale moge teraz stwierdzic, ze jestem silniejsza niz przedtem i jestem gotowa do walki o swoje a takze w obronie slabszych (moze dzieki temu, ze urodzilam sie w chinskim roku tygrysa). Mieszkam w wielkim zanieczyszczonym smogiem miescie, gdzie zycie pedzi z zawrotna predkoscia. Odkad pamietam zawsze bylam optymistka/idealistka bujajaca w oblokach, z wielkim sercem. Lubilam ludzi - do czasu. Jedyna milosc ktora mi zostala jest raczej skierowana do zwierzet (i szczerze mysle o wolontariacie w tym kierunku). Jestem singlem (lubie swoja wolnosc, a jak sie zakochiwalam to niestety nieszczesliwe - to sobie odpuscilam), jestem jedynaczka (potrafie sobie sama czas organizowac) - indywidualistka, lubie fajne towarzystwo (chociaz teraz juz trzymam innych na dystans), mialam jakies tam grono znajomych. Jednak gdy ja potrzebowalam pomocy to musialam liczyc sama na siebie. Nikt nie stanal w mojej obronie, a bardzo tego potrzebowalam. Zawiodlam sie na ludziach. Rodzina raczej nie rozumiala moich problemow, mimo, ze jakies tam minimalne wsparcie od nich mialam. Niestety moja pozytywnosc zostala mocno nadszarpnieta przez nienormalnych (podejrzewam, ze zazdrosnych i szukajacych sobie kozla ofiarnego) ludzi z otoczenia, w ktorym dosc dlugo zyje. Bylam lubiana w pracy/szkole/na uczelni i chyba komus sie to nie spodobalo. To bylo w trakcie studiow informatycznych (lubie sie samodoskonalic i studiowalam to co mnie autentycznie interesowalo), akurat w trakcie pisania waznej dla mnie pracy dyplomowej (kiedy powinnam byla skoncentrowac sie na nauce). Nie jestem w stanie tego jasno wyjasnic, ale w pewnym momencie dotarlo do mnie, ze ktos mi robi ferment w otoczeniu z jakiejs chorej zawisci (nawet nie znam tej osoby, ale moze ta osoba mnie znala/obserwowala od dluzszego czasu a ja bylam tego nieswiadoma). Stalam sie obiektem kpin, plotek, wrecz stalkingu. Gdziekolwik sie nie ruszylam, ludzie sie ze mnie wysmiewali a ja nie mialam pojecia dlaczego. Nawet w mieszkaniu czulam sie "osaczona", bo jakies gowniarze krazyly mi pod blokiem i sie rechotaly, ogladajac cos (po jakims czasie zorientowalam sie, ze cos szkalujacego mnie moglo zostac wrzucone do Internetu, tyle, ze ja do tego nie mialam dostepu, i nie moglam tego zglosic odpowiednim sluzbom - co bym na pewno zrobila). Niestety nie mialam mozliwosci szybkiego wyprowadzenia sie z tego toksycznego otoczenia i musialam jakos to przetrwac. Gorzej, ze osoba, ktora starala mi sie dokuczyc miala dostep do srodkow, ktore pozwalaly jej/jemu na uciazliwe utrudnianie mi zycia w kazdy mozliwy sposob i zwracania ludzi przeciwko mnie. Przekonalam sie, ze w moim sasiedztwie zyja toksyczne dla mnie osoby (oczywiscie zaklamane i udajace przed innymi niewiniatka, podejrzewam, ze to tam jest zrodlo moich problemow). Bylam przez te wydarzenia ciagle zestresowana, mialam problemy ze zdrowiem (wysokie cisnienie tetnicze pomimo szczuplej sylwetki, kolatanie serca, tradzik, pocenie sie, trudnosci w koncentracji). Mimo wszystko, dzieki wrodzonemu uporowi/determinacji obronilam prace dyplomowa (dzieki wyrozumialosci wladz uczelni, ktorym zglosilam problemy prywatne, dostalam dogodny termin zlozenia pracy dyplomowej i obrony). Na jakis czas wyjechalam do rodziny w innym miejscu zamieszkania, ale musialam sie jakos usamodzielnic i wrocilam aby podjac prace (duze miasto, wiecej mozliwosci). Na szczescie zdobylam fajna prace i nie moge na to narzekac, pozbieralam sie, choc ciezko bylo. Ciagle jeszcze mieszkam w tym samym miejscu (ktore szczerze znienawidzilam), ale regularnie stamtad wyjezdzam, wrecz uciekam od toksycznych ludzi. Moja prywatnosc i godnosc osobista zostala mocno naruszona i teraz jestem przewrazliwiona na tym punkcie i nie ufam intencjom ludzi. Obecnie daze do wyprowadzki (wczesniej bywalo krucho z finansami). Najlepiej na drugi koniec swiata. (...)

  OdpowiedzUsuń
 20. (C.d poprzedniego komentarza)
  Jeszcze mam nadzieje na poznanie fajniejszych ludzi niz ci, ktorzy do tej pory mnie otaczali (i osaczali). Czuje sie znowu silna (ale bez ok. 2-letniego "resetu", wyjazdu w inne miejsce, wiekszym kontakcie z przyroda, ktora umozliwila mi powrot do wewnetrznej harmonii sie nie obylo). Mam swoje pasje (fotografuje przyrode), jestem aktywna zyciowo (lubie ruch, sport), uwielbiam podroze, slucham muzyki, ktora mnie nastraja pozytywnie i mysle, ze to ona mnie "uratowala" od popadniecia w wielka depreche. Takze moge to polecic innym bedacym w ciezkich chwilach - taka "muzykoterapia" + kontakt z przyroda :-) W obecnym etapie zycia czuje sie wewnetrznie silna, ale jednak od czasu do czasu czuje, gdy ktos mnie probuje z tej sily wypompowywac. I niestety nawet w rodzinie mam takiego "wampira emocjonalnego" (tez 33 ale ktora poszla w negatywna strone). Mimo marzycielstwa, staram sie twardo stapac po ziemi i szukac logicznych wyjasnien roznych zdarzen. Z drugiej strony interesuje tez sie ezoteryka i mam swiadomosc istnienia wampirow energetycznych, pasozytow, urokow czy klatw rzucanych przez tzw. "czarne charaktery" i tak sie zastanawiam, czy problemy w moim zyciu nie zostaly sprowadzone w efekcie jakiegos rzuconego zlego uroku, klatwy czy innych magicznych/satanistycznych praktyk osob trzecich, w ktorych polu razenia sie znalazlam. Zyjesz sobie spokojnie, robiac swoje i nikomu nie wadzac, az tu nagle wszystko sie sypie bez zadnego wyjasnienia i co gorsza nikt nie chce pomoc oraz nikt nie rozumie poszkodowanego... hmmm... Przekonalam sie o tym, bo owszem szukalam pomocy nawet wsrod prawnikow/policji (zaklocanie spokoju, stalking, inwigilacja) - niestety nikt nie potraktowal mnie wtedy powaznie (podejrzewam, ze moim wrogom nawet na tym zalezalo, zeby zrobic ze mnie psychiczna wariatke - ale im sie nie udalo). Teraz ide naprzod, bo uwazam, ze co bylo - niech zostanie w przeszlosci, przeanalizowalam na milion sposobow te wydarzenia, dalej nie znalazlam solidnego wyjasnienia i czuje, ze mimo, ze ja sie od tego odcielam, to ta osoba, ktora byla zrodlem moich problemow dalej jest tak jakby do mnie "przyczepiona" (na poziomie energetycznym czy jakkolwiek to nazwac) i jeszcze w czyms probuje mi zaszkodzic, choc juz nie ma tak wielkiej "mocy" jak przedtem. Wyznaje zasade, ze kto pod kim dolki kopie - ten sam w nie wpada. A i ja sie w pewnym sensie "uodpornilam". Chce Wam powiedziec jedno - nigdy sie nie poddawajcie przeciwnosciom losu i klodom rzucanym pod nogi! Bo tak na prawde od czlowieka zalezy jak sie nastawi i czy bedzie walczyc - a warto walczyc! Nic co wartosciowe, latwo/samo w zyciu nie przychodzi, czesto trzeba sie pomeczyc aby zyc szczesliwym zyciem. I nie bojcie sie walczyc o swoje marzenia! (ciagle to innym powtarzam), wiem, ze nie kazdy jest optymista, ale warto myslec i dzialac pozytywnie - to wtedy wszechswiat sprzyja :-) Serdecznie Pozdrawiam i zycze szczescia :-) Wole pozostac anonimowa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie jakaś kobieta która upatrzyła sobie ten sam obiekt uczuć z ktorym ty byłaś.lub ktos kogo sama odrzuciłaś.

   Usuń
  2. buduję wokół siebie tarczę
   światłości miłości mądrości

   tarcza światłości miłości mądrości chroni mnie przed wszelkim złem i złym okiem

   złe myśli i złożyczenia i inne szkodliwe działania
   nie będą mi szkodzić
   i będą natychmiast wracać do właściciela


   Od podwójnej siódemki, działa 100% już po 3 krotnym przeczytaniu ..wielokrotność trójki wzmacnia ochronę

   Usuń
 21. @Anonymous
  Jestem chyba ciut starsza od Ciebie, ale widzę sporo podobieństw więc spróbuję się trochę pomądrzyć ;)... Na drugi koniec świata nie uciekaj, bo to nic nie da (wiem z własnego doświadczenia - wyjechałam swego czasu nawet na antypody, ale to nie rozwiązało kompletnie moich problemów.. Nowe doszły ;). Pomyśl o oczyszczeniu ciała i umysłu, IMHO masz jeszcze ciężką karmę na sobie. Z własnego doświadczenia polecam Ci z całego serca np. półposty dr Ewy Dąbrowskiej. Są genialne, ale jest tez multum innych sprawdzonych sposobów jak chociażby raw food, terapia sokowa dr Gersona czy dr. dieta Budwig etc - Przetestowane sposoby na dobry humor, oczyszczenie ciałą i umysłu i polepszenie jakości życia na tym padole...
  Agnieszka Maciąg pisze tu fajnie o wampirzeniu energetycznym:
  http://agnieszkamaciag.pl/wampiry-energetyczne/
  Ponoć mistrzowskie do 40 mają "przechlapane", a po 40 to bułka z masłem. ;) Głęboko w to wierzę :)

  OdpowiedzUsuń
 22. 5 - 11 - 1988 = 33

  Może zorganizujemy spotkanie trzydziestek trójek, będzie ogień :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Od zawsze spotykalam na swej drodze ludzi z problemami, po przejsciach nie wiedzac dlaczego i jakos tak naturalnie przychodzilo mi im poganie, czasem tylko rozmową. Byly takie dni ze denerwowalam sie sama na siebie bo ilez mozna komus pomagac, byc ta Matka Teresa wysluchiwac czyis trosk, zmartwien nie zwracajac uwagi na siebie. Jednak cos w srodku podpowiada ze jest to jednak sluszna droga. Smiesznie tak poczytac o swojej 33 gdy tyle rzeczy sie wyjasnia i sklada w jedno :)
  Pozdrawiam wszystkich cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobnie przez większość czasu natrafiam na ludzi zbłąkanych i za wszelką cenę próbuję im pomóc przeważnie z marnym skutkiem bo na końcu najbardziej ja odczuwam cierpienia tej osoby

   Usuń
 24. A ja mam pytanie do 33, które interesują się astrologią. Co Was "definiuje" w horoskopie? (Ja np. mam eris na mc)..
  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 25. Kolejna 33;)
  Bardzo chciałabym stac sie przewodnikiem duchowym, uzdrowicielem. Interesuję się metafizyką i parapsychologią. Czy ktoś tutaj ma w tej dziedzinie doświadczenie i moze doradzic gdzie (w Polsce i na świecie) można w tym kierunku się kształcić?
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 26. tak jest taka szkola - ona dzieje sie codziennie, nazywa sie ZYCIE

  OdpowiedzUsuń
 27. 33 .. świadomy znaczenia tej liczby od 30 minut...

  Jak to mądrze wykorzystać ?

  OdpowiedzUsuń
 28. I kolejna 33 - 30.09.1974. wszyscy mowia- pomocna i zawsze uśmiechnięta.Czasami przeraża mnie przewidywanie przyszłości i ściąganie myślami - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 29. Hehe nieprzypadkowo moja ksywka to Violet33. Może podświadomie czuję się 33, takim nauczycielem, który chce przekazać swoją mądrość innym, by wszyscy razem mogli tworzyć lepszy świat. Szkoda tylko że większości ludzi to po prostu nie interesuje...

  OdpowiedzUsuń
 30. Oj 33 łączmy się ;) widzę, że jednak nie jest nas aż tak mało. Przydało by się zorganizować jakąś grupę aby dzielić się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, klęskami oraz sukcesami :)

  Pozdrawiam i wysyłam mnóstwo miłości! :)

  24.06.1992

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Monika tak mnie przyciągnęłaś. Weszłam w folder na mailu, który otwieram raz na rok a tam informacje o Twoim komentarzu. Wszystkiego dobrego

   Usuń
  2. Bardzo mi miło! Powodzenia w życiu :)

   Usuń
 31. Czy są tu 33jki z Warszawy? i mają ochotę się spotkać?

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam serdecznie, 5 dni temu poznałem osobę z liczbą mistrzowską 11 (sam jestem 33)
  Według opisów to właśnie 11 posiada największą wiedzę i można Jej się doradzać w wielu sprawach
  Uwierzcie mi, że w ciągu tych 5 dni znajomości przerobiłem swoje 4 letnie życie i dostałem odpowiedź na wszystkie pytania z tego czasu z którymi nie mogłem sobie poradzić
  Dlatego polecam wszystkim 33 poszukać wyższego od Nas Nauczyciela 11
  Pozdrawiam
  Robert

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja poznałam również parę dni temu osobę z liczbą mistrzowską 11( sama jestem 33) dzisiaj wieczorem mamy się spotkać. Miałam dużo obaw ale teraz już nie mogę się doczekać żeby ją poznać�� dziękuje i pozdrawiam. Zagubiona 33

  OdpowiedzUsuń
 34. retsap123
  1. https://kontraprawdzie.neon24.pl/post/150562,czerwone-korale
  2. https://kontraprawdzie.neon24.pl/post/150542,ja-czuwam-i-jestem-tutaj
  3. https://szczepanski.family/2019/09/06/nie-liczy-sie-praca-licza-sie-tylko-pieniadze/

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam. Mam pytanie. Mialam partnera z liczbą 33. Moj byly
  nie przypominal kogos takiego. Ja znam trójkę jako osobę opanowana, ktora rzeczywiście chcialaby miec rodzine i dzieci, perfekcyjnie panuje nad emocjami, b. dobrze jej idzie

  W interesach, ale tez jest zimna emocjonalnie, chytra, klamiaca dla wlasnej korzyści , próźna, egoistyczna osoba, ktora patrzy sie tylko na siebie . Oczywiście mowie o relacji ze mna, bo dla innyvh moze byc... inna. Dla mnie ten opis to SZOK. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Negatywne 33. Jestem pewien, że nie tylko to ma wpływ.

   Usuń
 36. Hey wszystkim 33,
  Odkąd pamiętam pomagałem innym, nie potrafiłem przejść obok osoby w potrzebie obojętnie.
  Prawie codziennie spotykają mnie sytuacje, że wyciągam do ludzi pomocną dłoń i to jest coś niesamowitego (pomóc drugiemu w potrzebie 🙂).
  Dość często zdarzają się przypadki, że obcy ludzi zaczynają ze mną rozmawiać i zwierzają się ze swoich problemów, opowiadają o swoim życiu, szukają zrozumienia i pocieszenia.
  Jestem aktywny sportowo i kocham naturę- założyłem grupę biegową i na naszych spotkaniach pokazuję ludziom piękno Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
  Największą nagrodą jest dla mnie ich radość i zadowolenie.
  Od ponad 12 lat oddaje honorowo krew i nie wyobrażam sobie, że mógłbym przestać.
  Niestety zdarzają się ludzie, którzy wykorzystują naszą dobroć i chęć niesienia pomocy dla własnych celów, aby nas wykorzystać 🙁
  Ze względu na wrażliwość 33 jest to bardzo raniące, ale nauczyłem się z tym żyć.
  Wszystkie zranienia i krzywdy szybko przebaczam, nie chowam urazy i to jest chyba klucz do sukcesu 😀

  Pozdrawiam Wszystkich ciepło,
  Michał 😊
  OdpowiedzUsuń
 37. Witajcie wpadłem na pomysł by utworzyć grupę na portalu Facebook grupę dla numerologicznych 33ek co wy na to moi drodzy ja również jestem numerologiczna 33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyłeś taką grupę? bo to ciekawy pomysł :)
   Aga33

   Usuń
 38. Jaro33
  Witam Wszystkie 33
  Czytając o 33 to tak jak bym osobie czytał.. Moja historia z 33 była taka że przez pewnien czas spotykałem na swojej drodze ta cyfre.. Np Jadąc do szkoły patrzę na nr domu a tam 33,budzilem się w to w nocy a na zegarku 0:33 czy 3:33 niekiedy mi się przysnilo cos związanego z tą liczba.. Postanowilem to sprawdzić wpisałem w Google.. Widzę wszędzie 33 I wyskoczylo mi o numerologicznej 33. Wcisnilem pierwszy rekord i wyskoczyla mi oto ta strona przeczytalem i rzeczywiście to co tam napisane sprawdza się u mnie.

  jarekkostrzewa25@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Mam na imię Daniel i "trochę wiosen" już za mną lecz z nadzieją na kolejne tyle samo. Zupełnie niedawno, bo niecały miesiąc temu dowiedziałem się jak liczy się wdg. numerologii i z daty urodzenia 17.03.1975 wyszło mi 33. Gdy zacząłem czytać w zasadzie większość się pokrywa i tłumaczy moje zainteresowania w kierunku parapsychologii, religii jako wielu bo już od szkoły podstawowej co miesiąc kupowałem taki periodyk, który nazywał się chyba "Nie z tej Ziemi"... W każdym razie los prowadził mnie dziwnymi ścieżkami bo w trudnym dla mnie momencie dorastania pochłonął mnie nałóg, potem następny i następny. Narkotyki poszły w odstawkę a ich miejsce całkowicie zajął alkohol. Z alkoholizmem pomogła mi terapia w WOTiU w Gdańsku. 2 lata najpierw pozbywania się strachu, potem wstawania z kolan a następnie samodoskonalenia. Na koniec odmieniliśmy nasze życie po śmierci bliskich wyprowadzając się do małej osady w bory. Co ciekawe teraz skojarzyłem iż mieszkamy pod numerem 33. Jeszcze pół roku przed ogłoszeniem tej dziwnej pandemii zacząłem zgłębiać na nowo tematy nieco odbiegające od głównego nurtu. Teraz wiem, że zaczął się proces wybudzania z matrixa. Jestem pełen obaw ale żywię ogromna nadzieję i staram się tłumić negatywne emocje na rzecz co raz większych pozytywnych wibracji. Myślę...jestem pewien, że są nas tysiące a może już miliony. Nadszedł czas wyzwolenia!

  OdpowiedzUsuń
 40. Tak, wiele się zgadza.Nie mam zdolności artystycznych chociaż bardzo je cenię i wspieram. Ciężką droga, ale nie wyobrażam sobie innej.18.10.1958

  OdpowiedzUsuń
 41. Witam serdecznie 17.04.1983 długo plątałem się po ścieżkach i korytarzach życia, żeby nie powiedzieć że się miotałem. Świat ego o mało mnie nie zniszczył, wychodzę po mału na prostą będąc tu i teraz wybierając sny ktore sam chcę snić. Tak po krótce byłem wykładowcą pozniej menagerem, dyrektorem i prezesem ale ciągle cierpliałem nabawiłem sie depresji uzależnień ciągle uciekałem od prawdziwej wielowymiarowej egzystencji, związany jestem z cudowną kobietą 07.12.1985, ktorej przez ostatnie 10 lat zsbrałem uśmiech i radość życia, które z różnym dkutkiem staram się jej przywrócić. Zadokowałem w Bieszczadach w cudownym miejscu i zostałem doradcą ubezpieczeniowym ale tym uczciwym nie potrafię ograniczać wolnej woli ani na nią wpływać, czy to jedt moja finalna misja? Nie wiem.
  Spotkanie byłoby fajnym doświadczeniem bo tylko to się a tym ograniczonym czasem wymiarze liczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyłem takową grupę na fb zwie się Wibracja nr 33 zapraszam www.facebook.com/groups/1074194363032393/

   Usuń
 42. Witajcie Kochane 33 od dawna mnie coś ciągneło i w końcu jestem.
  03.06.1977 Marcin

  OdpowiedzUsuń
 43. Jestem pod wielkim wrażeniem jak wielu ludzi samozwańczo uważa się za spełnionych w mistrzowskiej wibracji 33 na bazie swoich własnych przekonań, opartych na własnych przekonaniach.

  Warto jednak wspomnieć, ze ta właśnie wibracja opiera się na męczeństwie. Zrozumienie cierpienia innych na podstawie własnych doświadczeń (w takowym cierpieniu).
  Numerologiczna 33 wydaje się być darem od losu, a jednocześnie jest przekleństwem bez możliwości ucieczki dla tzw. "spełnienia".

  Doradzenie czy mówienie innym co nam ślina na jeżyk przyniesie, lub choćby, co nam się aktualnie wydaje za słuszne, pod żadnych względem nie jest świadectwem dojrzalej 33.

  Jeśli ktoś zdecyduje się na "podążenia droga 33" to raczej powinien być świadom jak trudna jest to droga, oparta na poświeceniu i cierpieniu, a nie swoim wydumanym ego. Jeśli ktoś uważa, ze jego opinia jest święta, tylko dlatego bo urodził się w roku numerologicznej 33, to jest w wielkim błędzie.

  Wibracja daje możliwość, a nie przywilej do bycia "wszechwiedzącym". Dogra ta jest długa i bolesna, a spełnienie można osiągnąć po wielu latach, o ile w ogóle można nazwać to "spełnieniem".

  Prawda jest, ze dzięki takowemu "spełnieniu" można uzyskać niewyobrażalna sile, to akurat prawda. Ale tej siły nigdy nie możemy wykorzystać dla własnego szczęścia (po prostu się nie uda), bo 33 jest odgórnie skazana na "poświecenie", a nie na "zabawienie". Zyska aprobatę i wielki szacunek, chwalą nam za to. Ale samotnie musi przejść przez życie, wspierając wszystkich i od nikogo nie otrzymując pomocy. Otoczona przez wszystkich zawsze sam/sama. Ktoś o tak wielkiej "potędze", o ile uda się wam ja kiedykolwiek uzyskać, nie jest wstanie zrównać się z innymi, którzy tej siły nigdy w życiu nie poznają.

  Powodzenia moi drodzy. Życzę wam, żeby spełnienie którego to tak bardzo pragniecie uzyskać, nie było dla was zbyt wielkim ciężarem.

  OdpowiedzUsuń
 44. Jestem 33. W pełni się zgadzam z tym tekstem, co mimo wszystko jest zaskakujące. Pracuję z dziećmi. Mam okazję uczenia, pomagania, wspierania, wskazywania. Bardzo często wykorzystuję intuicję i zdolności rozpoznawania bôlu emocjonalnego. Współodczuwanie prowadzi często do niesienia pomocy. Ten tekst wiele mi uświadomił i potwierdził wiele też o sobie. Coś w tym jest.

  OdpowiedzUsuń