niedziela, 31 sierpnia 2014

9 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 9, miłość, związek, numerologia partnerska
Dziewiątka jest wrażliwa, a miłość w jej życiu odgrywa olbrzymią rolę. Są w stanie poświęcić niemal wszystko dla ukochanej osoby, bliskich i rodziny. Musi kochać i być kochana, wtedy osoba o tej wibracji jest czuła i wierna. W jej związku raczej nie zabraknie przygód i nowych wyzwań.

Zazwyczaj życie uczuciowe dziewiątek przebiega pomyślnie. Emanują spokojem i ciepłem, potrafią być romantykami i skraść serce płci przeciwnej.

Marzeniem dziewiątki jest stworzenie szczęśliwej rodziny, pełnej miłości, wzajemnego szacunku i zaufania.


Dla dziewiątki istotne jest to, aby w jej związku istniał dość spory margines wolności. Nie znoszą, kiedy ktoś narzuca im swoje zdanie i próbuje nad nimi dominować. Osoby o tej wibracji mają jednak talent do znajdowania kompromisów, dlatego niewielkie nieporozumienia powinny szybko zostać zapomniane.

Zakochane dziewiątki są bardzo sentymentalne i chwilowe emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Małżeństwo traktują bardzo poważnie, nie tolerują zdrady, zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. 

Dziewiątki przywiązują dużą wagę do ogniska domowego, a małżeństwo traktują bardzo poważnie. Odczuwają potrzebę miłości i czułości, choć same nie są zbyt wylewne.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 9

Numerologiczna 9 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz