piątek, 29 sierpnia 2014

7 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 7, miłość, związek, numerologia partnerska
Siódemka najchętniej ze wszystkich wibracji przebywa w samotności. Takiej osobie, która lubi się izolować, nie jest łatwo wejść w związek z drugim człowiekiem, pomimo tego, że często doskwiera jej samotność. Siódemce trudno jest poznać partnera, który by ją w pełni zrozumiał i zaakceptował.

Siódemki są wrażliwymi, zamkniętymi w sobie i uczuciowymi osobami. Nieśmiałość i częsta chęć izolacji sprawiają, że niełatwo otwierają się na bliższe relacje. Pozorny chłód siódemki może odstraszyć, zwłaszcza, że wibracja ta charakteryzuje się subtelnością, uprzejmością, a nigdy wylewnością.


Siódemki zazwyczaj późno wchodzą w związek małżeński, a kiedy ktoś obdarzy je szczerym uczuciem, to odwzajemniają się tym samym. Przy drugiej osobie stają się łagodniejsze i mniej stronią od innych.

Pozornie mogą udawać, że nie potrzebują żadnych związków, lecz w głębi duszy czują potrzebę partnerstwa. Kiedy już uda im się znaleźć partnera, to zrobią wszystko, aby go uszczęśliwić. Ich wiedza i mądrość pomaga w kształtowaniu stabilnych związków.

Siódemki bardzo przeżywają każdy przejaw najmniejszej nawet agresji i złości. Z osobami spod tej wibracji możliwe jest stworzenie udanego, stabilnego, a przede wszystkim pełnego miłości i zaufania związku.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 7

Numerologiczna 7 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz