sobota, 23 sierpnia 2014

1 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 1, miłość, związek, numerologia partnerska
Numerologiczna jedynka słynie z namiętnego charakteru, jednak potrafi być też romantyczna. W związku lubi dominować i zawsze stawiać na swoim. Mężczyźni jedynki potrafią szybko podbić serce wybranki, głównie dlatego, że z łatwością nawiązują nowe znajomości.

Nie lubią łatwych zdobyczy, gdyż te nie są dla nich wyzwaniem i szybko się im nudzą. Jedynki potrafią uchylić nieba osobie, z którą się zwiążą. Jednak w uczuciach bywają niekiedy porywcze, a nawet nieprzewidywalne, ale jeśli wszystko układa się po ich myśli - są czułe i ciepłe. Czasami potrzebują izolacji i wytchnienia od świata. 


Jeśli już jedynka znajdzie osobę, której zechce oddać serce, to wspólnie stworzą trwały i głęboki związek, bo jedynka w miłości oddaje się bez reszty. Jest wierna i łatwo ją zranić. Jedynka dba o swoich bliskich i stara się, aby zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Ceni sobie niezależność, dlatego unika wszelkich uzależniających relacji. Jedynka ceni pracę i konsekwencję w dążeniu do celu. Życie z numerologiczną jedynką będzie bardzo ciekawe i zaskakujące.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 1

Numerologiczna 1 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz