poniedziałek, 1 stycznia 2018

Rok 2018 - Rok Uniwersalny 2/11 - Co nas czeka? Na czym się skupić? | Numerologia

rok 2018, numerologia, rok uniwersalny 2, rok uniwersalny 11, nowy rok
W numerologii Rok Uniwersalny podobny jest do krajobrazu lub terenu, przez który przemierzasz przez cały rok i jest obliczany poprzez zsumowanie liczb z bieżącego roku. Możesz myśleć o tym roku, jako o państwie, przez które jedziesz. Rok Uniwersalny oznacza, że każdy na Ziemi przez cały rok będzie czuł energię związaną z określoną liczbą.


Rok Uniwersalny obliczysz przez dodanie liczb z bieżącego roku (w tym przypadku 2018) tak jak tutaj:

2018 = 2 + 0 + 1 + 8 = 11


11 jest Liczbą Mistrzowską

Następnie powinno się zredukować do jednej cyfry:

1 + 1 = 2


Niektórzy numerologowie nigdy nie redukują Liczby Mistrzowskiej, a więc byłby to Rok Uniwersalny o wibracji 11.

Inni numerologowie zaznaczają Liczby mistrzowskie pisząc je w ten sposób:

11/2 lub 2/11


Wszyscy zaczynamy odczuwać tę energię od 1 stycznia 2018 roku i zakończy się ona 31 grudnia 2018 roku.

Co powinieneś wiedzieć o Roku Uniwersalnym 11/2?


W numerologii Liczby Mistrzowskie są liczbami powtarzającymi się. Najbardziej znana jest 11-ka oraz 22, 33 i 44 - są one również numerami mistrzowskimi, które pojawiają się w portretach numerologicznych ludzi jako jedna z ich "podstawowych" liczb w karcie numerologicznej lub jako energia przewodnia podczas określonego cyklu lub szczytu. Moc Liczb Mistrzowskich tkwi w ich biegunowości. Przy 11, powtórzoną cyfrę 1 można uznać za męską energię (zdwojoną), a dodając otrzymujemy 2, czyli energię żeńską. Dlatego ta energetyczna matryca posiada niezmierną moc z potencjałem najbardziej optymalnych cech: męskiej i kobiecej energii.  

Po prostu zdaj sobie sprawę, że Liczba Mistrzowska niesie za sobą ogromną siłę. Ogólnie rzecz biorąc mówi się, że Liczby mistrzowskie przynoszą wyższy cel duchowy, bez względu na to, jak można to zdefiniować. Liczby te charakteryzują się większą częstotliwością i oddziaływaniem wibracyjnym, zawsze Cię pchają. Tak więc w praktyce rok 2018 to rok, w którym energia wspierająca i przewodząca nam wszystkim jest dość intensywna. Oznacza to, że będziemy czuć się mocno podekscytowani, a uczucie to będzie się mieszać z pewnym poziomem niepokoju. Będziemy odczuwać ciągły nacisk i ciągnięcie, aby być lepszym, często aż do momentu całkowitego rozproszenia. Możesz również zauważyć, że będziesz miał większe oczekiwania wobec siebie, nawet jeśli inni nie zauważą obecności takich uczuć w Tobie.

Co to oznacza dla Ciebie na poziomie praktycznym?


Oznacza to, że jesteśmy tu, aby "opanować" elementy przedstawione nam w obrębie wibracji i "tematu" zaprezentowanego przez Mistrzowską 11. Oznacza to, że nasze mocne strony zostaną wzmocnione, a jednocześnie będziemy musieli stawić czoła bardziej znaczącym wyzwaniom.  Podsumowując: Nie jest to łatwe!  Liczby mistrzów nie tylko domagają się od nas, byśmy podnieśli się i objęli przywództwo w życiu, ale także stawiają przed nami sprzeczne wymagania. Liczby mistrzowskie są w konflikcie same ze sobą. Co to oznacza?

Przyjrzyjmy się Liczbie mistrzowskiej 11. Liczba 11 to podwójna 1, a cyfra 1 oznacza: "ja", kreatywność, inicjacja, niezależność, innowacyjność i pewność siebie. Podstawową energią dla 11 jest jednak 2, która dotyczy wszystkich innych ludzi, partnerstwa, dynamiki grupy, wsparcia i bycia za kulisami oraz pomocy innym. Zatem można zauważyć jak możemy czuć się zdezorientowani, gdy mamy do czynienia z energią 11. Praca z liczbami mistrzowskimi to maraton, a nie sprint. Szczególnie w tym roku musimy trenować, być elastyczni, działać w odpowiednim tempie i inwestować we właściwy sprzęt.

W Roku 11 jesteśmy również kształceni w zakresie działania z pokorą. Liczby mistrzowskie zawsze przynoszą pewne podwyższone poziomy ego. W związku z tym znajdziemy się na przyspieszonej ścieżce, aby nauczyć się jak wyrównywać i łagodzić ego bez rezygnacji z naszych najlepszych darów. Musimy połączyć się z szczerym i głębokim poczuciem pokory, zanim będziemy w stanie wykorzystać moc Liczby mistrzowskiej 11. Im silniejszy jesteś, tym bardziej Twoje działania będą miały wpływ na ludzi, tym bardziej odpowiedzialny jesteś za skromność. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja moc zrujnuje cię i zniszczy innych. Działanie Liczby 11 jest tak silne, że może przynieść uczucie przygniecenia, co skończy się tym, że nie sprostamy wezwaniu.

Przy tej okazji przygotuj się na rok duchowego oświecenia! Najważniejszą koncepcją do uchwycenia jest to, że Liczba mistrzowska 11 jest posłannikiem duchowym. Liczby Mistrzowskie mają większą częstotliwość, wibracje i duchowy cel.  Zawsze popychają nas w kierunku wyższej formy samorealizacji i samonaprawy. Liczba Mistrzów wymaga ekspansji i ewolucji, jednak ewolucja najczęściej ma miejsce wewnątrz lub w odpowiedzi na ciężkie okoliczności. Kluczem jest zrozumienie, co energia podstawowa 2 wnosi do naszego roku, a następnie zobaczyć, co Liczba mistrzowska 11 dodaje do całości.

11 to podwójna 1 - to kreatywność, inicjacja, niezależność, innowacyjność i pewność siebie.  Właśnie doświadczyliśmy Roku Uniwersalnego 1 w 2017 - intensywnego roku odrodzenia, nowych początków i inicjacji. Jednak fundamentalną energią dla 11 jest 2-ka, a więc wszystko co dotyczy miłości, relacji z innymi, partnerstwa, cierpliwości i pomocy. Bez Mistrzowskiej 11, Rok Uniwersalny 2 jest rokiem wolniejszym i cierpliwszym. Jej energia powoduje spowolnienie, opóźnienia i frustracje. To jest rok, w którym należy zwolnić tempo i zamiast tego skupić się na innych, a nie bezpośrednio na samym sobie. Uniwersalny Rok numer 2 skupia się na miłości, emocjach i relacjach. 

Wszyscy po prostu przeszliśmy trzyletni cykl przejściowy (Lata 8-9-1), a rok 2018 jest jakoby momentem odpoczynku - czasem na skupienie się na miłości i relacjach.  To wspaniały rok na lepsze poznanie siebie i dosięgnięcie naszego autentycznego życia emocjonalnego. To czas, w którym będziemy mieli zwiększone emocje i zmysł intuicyjny. Musimy po prostu przestać biegać i być zbyt zajętymi. Wibracja cyfry 2 jest dyplomatyczna, mediacyjna, kochająca i nastawiona emocjonalnie.  Jej wyrazem jest cierpliwość, uczciwość, dyplomacja, służba, miłość. 

Ogólnym zadaniem nas wszystkich w roku 11/2 jest wyjaśnienie granic naszej odpowiedzialności i nauczenie się pracy z harmonią, równowagą i wzajemnym szacunkiem. Jednak Liczby mistrzowskie prezentują nam sprzeczne plany. Bo "Mistrz" oznacza "Nauczyciela".  A liczby Mistrzów nakazują nam wszystkim, abyśmy "opanowali" nasze życie w sposób, który być może jest bardziej wzniosły.  Kiedy pracujesz z numerem mistrzowskim, wygląda to tak, jakbyś został zapisany do szkoły dla uzdolnionych. I tylko po to, by skomplikować sprawę, energia z 2018 roku zachęca do tego, by w misji określonej przez numer 2 - wykorzystać naszą kreatywność, intuicję i uzdrawianie dla dobra całej ludzkości. Podwójna 1-ka mówi o przywództwie i pewności, a 2-ka o harmonii i miłości. Zobaczysz więc, że ten rok może przynieść Ci dziwne i sprzeczne doświadczenia.

Jak wykorzystać moc Uniwersalnego Roku 2/11?


Pośpiesz się. . . i poczekaj.  Rok 2018 może być w dalszym ciągu rokiem działań, jednak będą tu też ukryte opóźnienia i przestoje. Zarówno determinacja, jak i cierpliwość są wymagane - delikatna równowaga - działania i odpuszczania.  Będziemy potrzebowali planu, odpowiedniego finansowania i wytrwałości w podążaniu za przypływem kreacji. Pamiętajmy, że nawet wtedy, gdy sytuacja jest bardzo męcząca, nadal będziemy spotykać się z nieoczekiwanymi postojami, spadkami i opóźnieniami.

W tym roku sztuczka polega na zbiorowej zdolności do wycofywania się i szukania nowych rozwiązań oraz nowych sposobów myślenia, a także na znalezieniu pewności siebie w obliczu zmian i niepewności.

Zrównoważ autonomię i partnerstwo. Podwójna 1-ka przynosi podwójne przyjemności i wyzwania związane z numerem 1. Ten rok cały czas stara się wyciągnąć z nas naszą potęgę, aby wyrazić swoją indywidualność i zachować zdrową niezależność. I musimy to robić, jednocześnie dobrze się bawiąc  z innymi.

Znajdź swoje bratnie dusze. Oderwij się od ludzi, którzy mają na Ciebie niewłaściwy wpływ i wejdź w relacje, które inspirują Cię do bycia Twoim najlepszym "ja". Kultywowanie systemu wsparcia wymaga czasu, nic nie nastąpi z dnia na dzień. Bądź cierpliwy i trzymaj się tego.

Zrównoważ w sobie pierwiastki męskie i żeńskie
. Troska o ludzkość, czy "ja jestem najważniejszy"? Włączenie lub wykluczenie? 2-ka to energia serca/kobieca, podczas gdy podwójne 1-ka to energia umysłowa/męska. Uniwersalny Rok 11/2 podkreśla te dwie strony. Rok 2018 będzie dla nas wszystkich wyzwaniem, aby znaleźć właściwą równowagę między dawaniem a otrzymywaniem.

Wyzwania w Roku Uniwersalnym 11/2


Rok 11/2 może przynieść trudne okoliczności, które są pomocne w budowaniu charakteru. Jeżeli zdamy te próby, to wyjdziemy silniejsi, bardziej rozwinięci duchowo i gotowi pomagać innym. Oświecenie przychodzi, gdy znajdujemy się w ciemności i wybieramy światło. Może to być rok, w którym z pierwszej ręki doświadczyliśmy "efektu motyla", wychodząc z chaosu do uporządkowania i przejrzystości.

Bądź tolerancyjny. Cykl Liczb mistrzowskich może wzmóc niepokój. Wiedząc o tym, możemy być milsi dla siebie i współczujący dla innych przez cały rok. Pamiętaj, że wszyscy czują ten stres - nie tylko Ty.

Przyjmowanie lekcji płynących z konfliktów. Cyfra 2 to nauczyciel miłości, cierpliwości i dyplomacji. Ale co musi się stać, aby lekcje zostały odrobione? Czasami: konflikt! W Roku numer 2 znajdziemy się w większej liczbie sytuacji, które wymagają zdrowego emocjonalnego podejścia. To rok, aby wycofać się z naszych własnych punktów widzenia. Widząc wszystkie strony możemy formułować scenariusze zwycięzca-zwycięzca, a nie zwycięzca-przegrany.

Więcej pokory. Praca z numerami mistrzowskimi to maraton, a nie sprint. Musimy trenować, być elastyczni i ciężko pracować. Gnanie w cokolwiek prowadzi do wypalenia. Liczby mistrzowskie uczą nas pokory. Musimy przezwyciężyć ego i połączyć się z głębokim poczuciem służby, zanim będziemy mogli prawdziwie poczuć moc 11.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz