sobota, 1 września 2018

Nowy rok numerologiczny (osobisty) 2019 - JUŻ WKRÓTCE!

nowy rok numerologiczny osobisty 2019, numerologia
Zwykle oczekujemy Noweg Roku 31 grudnia, jednak w świecie numerologii już wkrótce  powitamy Nowy Rok numerologiczny. Każdy z nas wejdzie w Nowy Rok osobisty już 9 września 2018 roku o godzinie 20:03. To właśnie wtedy będziemy mogli zaobserwować nów księżyca, a zgodnie z żydowskim kalendarzem rozpocznie się rok 5779. Każdy z nas będzie mógł poczuć zmieniający się wiatr. Dlatego poniżej przypominam o tym, jak obliczyć Nowy Rok numerologiczny (osobisty).
  

Jak obliczyć rok osobisty?


Rok Osobisty można obliczyć poprzez dodanie dnia i miesiąca urodzenia (tzw. Klucz Wcielenia) do bieżącego roku do pierwszego nowiu Księżyca we wrześniu, a po nowiu już rok, który rozpocznie się od nowego roku. W tym roku jest to 9 września 2018 roku o godzinie 20:03.
Umownie można przyjąć, że jest to koniec września, zatem od 1 października 2018 do dnia i miesiąca urodzenia dodaje się już rok 2019. Zatem rok numerologiczny rozpoczyna się w innym momencie niż rok kalendarzowy - data ta każdego roku jest inna.

Uważa się, że na około 3 miesiące (październik, listopad, grudzień) przed początkiem nowego roku kalendarzowego zaczynają działać na nas wibracje następnego roku - stąd data umowna 1 października. Można zatem uznać, że dni pozostałe do końca kalendarzowego roku to czas ścierania się starych i nowych liczb. Nowe wibracje zaczynają oddziaływać na nas w pełni od 1 stycznia. Należy przy tym zauważyć, że granice są płynne, nie da się ich idealnie odmierzyć.

2 komentarze: