wtorek, 30 lipca 2019

Kariera i praca w Numerologii

numerologia, praca, karieraWszyscy mamy nadzieję, że znajdziemy taką pracę, która nie tylko nam odpowiada, ale też daje nam tyle radości, że czujemy się prawie winni dostając za nią zapłatę. Niestety, wydaje się, że większość z nas utknęła w pracy, której nie lubi lub wykonywanie jej nie sprawia nam radości.

Możesz doskonalić się w swojej dziedzinie, wykorzystując zasady Numerologii. Sprawdź liczbę Drogi życia, aby dowiedzieć się, gdzie masz największe szanse na sukces! Twoja Droga życia jest doskonałym wskaźnikiem tego, jaki rodzaj pracy najbardziej będzie Ci odpowiadać.

Numerologiczna 1


Wiele z 1-ek - tak jak Napoleon Bonaparte - świetnie odnajduje się w wojsku, ponieważ agresywna numerologiczna 1 jest dobrze dostosowana do karier, które wymagają przywództwa i silnej motywacji. Mężczyźni 1 są jednak często również podwykonawcami, przedsiębiorcami, członkami średniego i wyższego kierownictwa, samozatrudnionymi rzemieślnikami i marynarzami. Oprócz tego 1-ka wypełnia szeregi prawników, rolników, inżynierów i niezależnych artystów - w szczególności niezależnych fotografów i grafików.

Numerologiczna 2


Numerologiczna 2-ka to wrażliwa i kobieca liczba, jest dokładnym przeciwieństwem 1. 2-ki są zazwyczaj odporne i silne. Są to dyplomaci z wiedzą i władzą w wybranej dziedzinie, a najprawdopodobniej sprawdzą się jako nauczyciele, doradcy, lekarze, pielęgniarki, terapeuci - ogólnie rzecz biorąc, opiekunowie. Ich indywidualny charakter sprawdzi się również w modzie i sprzedaży nieruchomości. Wielu barmanów, kelnerów i polityków ma cyfrę 2 w Drodze życia.

Numerologiczna 3


Jedna z najbardziej kreatywnych i dynamicznych liczb, 3-ka może mieć trudności z rutynowymi zadaniami. Numerologiczne 3-ki lubią karierę, w której dni są niekonwencjonalne i często nieoczekiwane - Hillary Clinton jest archetypem 3. Inne 3-ki są często spotykane w sztuce, pracując jako pisarze i filmowcy. Mogą też zajmować się reklamą, marketingiem, public relations lub mediami, pracując jako dziennikarze i nadawcy. Żywe i dociekliwe numerologiczne 3-ki cieszą się również karierą w dziedzinach ścisłych, takich jak psychologia, psychoterapia, biologia, nauki farmaceutyczne i medyczne.

Numerologiczna 4


4-ki wnoszą swoją przyziemną naturę do dziedzin wymagających uwagi - dwukrotna laureatka Nagrody Nobla Maria Skłodowska-Curie studiowała radioaktywność przez większą część swojego życia! Numerologiczne 4-ki są również często sportowcami ze względu na upodobanie czy też zdolność do wykonywania powtarzalnego harmonogramu. 4-ka będzie znakomitym księgowym, bankierem, planistą finansowym, inżynierem, architektem, adwokatem, specjalistą do spraw podatkowych. 4-ki sprawdzą się również w pracy na stanowiskach organizacyjnych i kierowniczych.

Numerologiczna 5


5 to prawdziwa renesansowa liczba (słynna 5-ka to Benjamin Franklin!). Wszechstronna 5-ka może zrobić prawie wszystko, ale sprawdzą się one najbardziej w zawodach, które wymagają podróży lub życia i funkcjonowania na zewnątrz. Nie lubią one zbytnio rutyny i szczególnie dobrze radzą sobie w reklamie, public relations, sprzedaży towarów luksusowych, antyków i przedsięwzięciach wysokiego ryzyka -  nie przeszkadza im praca z wysokim czynnikiem ryzyka. Dlatego wiele 5-ek to kaskaderzy, strażacy i pracownicy budowlani.

Numerologiczna 6


6-ki są wyjątkowo ujmujące i sprawdzą się w zawodach, które polegają na nauczaniu, opiece lub leczeniu. Uwielbiają pracować z innymi i mogą poświęcić się wybranej przez nich dziedzinie przez dziesięciolecia (Francis Ford Coppola i Albert Einstein). Numerologiczne 6-ki wyróżniają się również w budownictwie, stolarstwie, mechanice, inżynierii i pracy na lądzie. Należą one do najbardziej kochających spośród wszystkich liczb i pokazują to w każdej pracy, którą wybiorą.

Numerologiczna 7


Słynna 7-ka Stephen Hawking jest symbolem Drogi życia 7-ki: marzyciela rozwiązującego problemy. Inteligentne i pomysłowe, 7-ki często można znaleźć w naukach ścisłych, takich jak matematyka, fizyka i chemia, jak również w innych naukach, takich jak strategia wojskowa czy studia biznesu. Są one również ukierunkowane na reklamy komercyjne, spektakle (np. teatr i taniec), a często mają powołanie religijne i duchowe.

Numerologiczna 8


Numerologiczna 8-ka reprezentuje władzę, autorytet i biznes, a aktor Paul Newman jest tego przykładem. Najwięcej 8-ek znajdziesz wśród wysokiej rangi organów ścigania, wyższej kadry kierowniczej i liderów biznesu. Mniej prawdopodobne, że numerologiczna 8-ka będzie podejmować ryzyko, będzie się trzymać raczej utartych schematów i dróg, wybierze karierę w chirurgii, psychiatrii czy farmaceutyce. Ci, którzy mają ścieżkę życia 8 są bardzo skoncentrowani i ambitni i często muszą wystrzegać się poświęcana zbyt dużej części swojego życia osobistego karierze zawodowej.

Numerologiczna 9


9-ka jest "Matką Teresą" wśród liczb - taki przydomek funkcjonuje nie tylko dlatego, że w rzeczywistości był to numer jej Drogi życia, ale dlatego, że 9-ki są szczególnie wrażliwi na krzywdę innych ludzi i mogą za bardzo się poświęcać. 9-ki to wolontariusze, którzy sprawdzą się na stanowiskach wymagające dyplomacji lub silnego poczucia sprawiedliwości. Ponadto wielu specjalistów w dziedzinie zasobów ludzkich, archeologów, antropologów i socjologów jest 9-kami. Dzięki umiejętnościom prowadzenia i wspierania innych, 9-ki to także znakomici trenerzy i pracownicy socjalni, a także chętnie wyrażają siebie poprzez sztukę wizualną. numerologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz