niedziela, 24 sierpnia 2014

2 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 2, 11, związek, miłość, numerologia partnerska
Dwójki mają romantyczną i marzycielską naturę. Ich życie uczuciowe jest przepełnione szczęściem i czułością. Jeśli się z kimś wiążą, to partnerstwo jest dla nich najważniejsze. Osoby o tej wibracji marzą o tym, aby mieć szczęśliwą rodzinę, dla której są w stanie wiele poświęcić.

Dwójki nie znoszą samotności i rzadko decydują się na samotne życie. Są bardzo rodzinne, najważniejszy jest dla nich dom, utrzymują kontakty nawet z dalekimi krewnymi. Są bardzo tolerancyjne, co sprawia, że często są zdominowane przez partnera. Dwójki są bardzo wrażliwe na krytykę, dlatego ich bliscy muszą uważać, aby ich nie urazić. Dla dobra swojej rodziny, jeśli wymaga tego sytuacja, są w stanie zrezygnować z kariery. Są oddanymi partnerami, którzy są w stanie poświęcić się dla kochanej osoby.


Potrafią uszczęśliwić partnera i, kiedy już się otworzą, obdarzyć go piękną miłością. Dom dwójki często odwiedzany jest przez rodzinę i znajomych.

Negatywna dwójka nie potrafi się otworzyć, lubi za to uzależniać innych od siebie, aby połechtać swoją próżność. Ma problem z własnym poczuciem tożsamości i własną wartością, co niestety odbija się na najbliższych. Nadwrażliwość i niska samoocena mogą spowodować, że dwójka stanie się złakniona komplementów. Dwójki powinny pamiętać o tym, aby nie traktować innych jak swoją własność.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz