sobota, 30 sierpnia 2014

8 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 8, miłość, związek, numerologia partnerska
Osoby o wibracji osiem posiadają wyjątkowo silną i mocną osobowość, dzięki temu ludzie zwracają na nie uwagę i istnieje całkiem duże prawdopodobieństwo, że potencjalny partner sam dostrzeże osobę spod tej wibracji. Są pełne wdzięku, co powoduje, że szybko przyciągają wymarzonego partnera, choć nie od razu decydują się na związek.

Ósemki, które chcą zbudować szczęśliwy związek, muszą ograniczyć swoje materialne zapędy i pragnienia. Powinny uważać na to, aby przy wyborze partnera nie kierować się zasobnością jego portfela. Zawziętość i nieustępliwość ósemek powoduje, że powinny unikać w związku awantur i kłótni, które mogą zniszczyć powstałe relacje.


Ósemki powinny uważać, aby chęć robienia kariery nie przeszkodziła im w stworzeniu udanego związku. W rodzinie potrzebują miłości, czułości, wsparcia, zaufania oraz odpowiedzialności. Często jest tak, że od drugiej osoby ósemka żąda oddania i całkowitego podporządkowania się. Lubi dominować, może mieć trudności z rozpoznaniem własnych, a także cudzych emocji i uczuć.

Ósemki są wiernymi małżonkami i oddanymi przyjaciółmi, ale chęć posiadania kochającej osoby na własność, może przysporzyć w związku niemałych problemów. Dodatkowo chęć posiadania dóbr materialnych powoduje, że ósemka może zapominać niekiedy o najbliższych. A kiedy już kogoś pokochają, to chcą dać jej wszystko to, czego tylko zapragnie.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 8

Numerologiczna 8 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz