poniedziałek, 28 stycznia 2019

Jak obliczyć Szczyty (Punkty zwrotne) w Numerologii?

szczyty, punkty zwrotne, jak obliczyć, numerologia
Szczyty (nazywane również Punktami zwrotnymi) to cztery długoterminowe cykle na Twojej drodze życiowej, przy czym każdy szczyt reprezentuje konkretną lekcję, nad którą pracujesz w danym momencie. Pierwszy Szczyt trwa od narodzin do wieku od 27 do 35 lat (w zależności od liczby Drogi życia), dwa środkowe szczyty trwają po 9 lat każdy, a ostatni szczyt pozostanie z Tobą przez resztę życia.

Te Szczyty (Punkty zwrotne) są bardzo ważne, a przejście od jednego szczytu do następnego jest zawsze silnie odczuwalne. Twoje szczyty ujawniają ogólne warunki i wydarzenia, których będziesz doświadczał w tym okresie, opisując atmosferę lub istotne wyzwanie, z którym będziesz musiał się zmierzyć.

Możesz się przygotować na nadchodzące czasy znając zbliżającą się wibrację szczytu. Przejście od jednego szczytu do następnego jest zwykle przygotowywane z wyprzedzeniem około dwóch lat. Druga część tego dwuletniego okresu jest szczególnie silna. Prawdopodobnie podejmiesz pewne decyzje wpływające na Twoje życie - małżeństwo, wybór pracy lub kariery zawodowej, lub wiele ważnych zmian w Twoim charakterze czy postawie.

Być może najsilniejszą zmianą, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną, jest przejście od pierwszego do drugiego Szczytu. Zmiana ta ma miejsce zazwyczaj w późnych latach 20. lub wczesnych 30.; dokładna data zależy od numeru Drogi Życia. Zazwyczaj jest to trudna transformacja, ale kiedy już ją przejdziesz, daje ona zwykle wyraźne poczucie kierunku w życiu. Daje to również mocniejsze poczucie własnej tożsamości.... Jest to brama do dojrzałości.

Kiedy następuje zmiana Szczytów? Odpowiedź jest następująca: jedyne co musisz znać, to Drogę życia.


szczyty, punkty zwrotne, jak obliczyć, numerologia, tabela

W przypadku Liczb mistrzowskich 11, 22, 33, 44, redukujemy je kolejno do 2, 4, 6 i 8.  

Teraz, gdy wiesz, kiedy rozpoczynają się szczyty, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie są poszczególne numery szczytów.

Jak określić jakie są numery Szczytów? Tak naprawdę jest to dość proste. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać swoją datę urodzenia w skrócie liczbowym; tak więc ktoś, kto urodził się 12 marca 1980 roku, wypisze na przykład: 3/12/1980 i zredukuje każdą liczbę do jednej cyfry lub liczby mistrzowskiej -liczb mistrzowskich nie nie redukuje się. Na koniec, po prostu użyj poniższych formuł i zredukuj wyniki, aby uzyskać liczbę Szczytu.

Pierwszy szczyt: Miesiąc + Dzień

Drugi szczyt: Dzień + Rok

Trzeci szczyt: Pierwszy szczyt + Drugi szczyt

Czwarty szczyt: Miesiąc + Rok


Aby uzyskać krótkie podsumowanie tego, czego można się spodziewać w każdym ze szczytów, przejdź do listy po lewej stronie.

Jako przykład tego, jak to wszystko działa, przyjrzyjmy się wyżej wymienionej dacie urodzin: 3/12/1980. Liczba Pierwszego szczytu osoby z przykładu wynosiłby 3 (dla trzeciego miesiąca) + 3 (dla 12. dnia, ponieważ 1 + 2 = 3) = 6.

Drugi szczyt tej osoby wynosiłby 3 (znowu, dla dnia 12.) + 9 (dla roku, ponieważ 1 + 9 + 8 + 8 + 0 = 18, a 1 + 8 = 9) = 12, co dodatkowo redukuje się do 3.

Trzeci szczyt tej osoby będzie sumą dwóch poprzednich cyfr, czyli 9.

Czwarty szczyt tej osoby to zredukowana suma liczby jej miesiąca urodzenia i roku urodzenia: 3 + 9 = 3. Oprócz tego, że cyfra 3 występuje w szczytach dwa razy tej osoby, to dodatkowo wszystkie te cyfry szczytów są dzielone przez 3!numerologia

Jak widać, jeśli przyjrzysz się wystarczająco uważnie, zaczniesz znajdować wzorce wokół siebie.... a nawet wewnątrz siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz