sobota, 26 stycznia 2019

Twoje liczby podstawowe w Numerologii

Liczba Drogi życia, Liczba Duszy, Liczba Ekspresji Zewnętrznej, Liczba Celów życiowych, Dzień Urodzenia, numerologia
Istnieje pięć liczb, które mają największy wpływ na Twoje życie, pięć podstawowych bloków lub "podstawowych liczb", które składają się na Numerologię Twojej osoby: Liczba Drogi życia, Liczba Duszy, Liczba Ekspresji Zewnętrznej, Liczba Celów życiowych oraz Dzień Urodzenia. Każdy z nich opiera się na imieniu i/lub dacie urodzenia i ma swój głęboki wpływ na Ciebie. Tutaj wyjaśnimy znaczenie tych podstawowych liczb dla lepszego zrozumienia, aby łatwiej Ci było przygotować się do wykonania własnych obliczeń numerologicznych.


Liczba Drogi życia


Liczba Drogi życia to najważniejsza pojedyncza liczba w portrecie numerologicznym, ponieważ jest to schemat przedstawiający sposób, w jaki Twoje życie będzie się rozgrywać. Szanse i wyzwania stojące przed Tobą są w dużym stopniu uzależnione od Drogi życia, podobnie jak ogólny charakter i sposób postępowania podczas podróży życia.

Twoja Liczba Drogi życia oparta jest na danych liczbowych w pełnej dacie urodzenia.Wyraża się tu cała Twoja istota i nigdy się nie zmienia, zatem z tego powodu jest to liczba bardzo szczególna.
  

Liczba Celów Życiowych


Twoja liczba Celów życiowych dotyczy Twoich naturalnych mocnych i słabych stron, które zostały Ci dane w momencie narodzin. Jego celem jest Twój cel w życiu, liczba ta jest podstawą, na której Twoja Droga Życia może rozkwitnąć.

Twoja Liczba Celów życiowych opiera się na cyfrach, które odpowiadają literom w Twoim imieniu i nazwisku i ukazuje talenty i umiejętności, które zostały w Tobie zakorzenione przy narodzinach.
   

Liczba Ekspresji Zewnętrznej


Twoja Liczba Ekspresji jest pierwszym wrażeniem, jakie ludzie mają o Tobie. Reprezentuje to te części siebie, które najbardziej jesteś gotowy i chętny ujawnić, a także pomaga Ci określić, ile właśnie zdradzasz i komu. Ta liczba działa jak bufor, przez który pokazujesz niektórym osobom, że nie chcesz mieć z nimi do czynienia, a jednocześnie chętnie przyjmując ludzi i rzeczy w życiu, które odnoszą się do Twojej wewnętrznej natury.

Twój numer osobowości pochodzi wyłącznie od spółgłosek w Twoim imieniu i nazwisku.
  

Liczba Duszy


Jakie są przyczyny twoich działań? Czego naprawdę chcesz w życiu i miłości? W tym właśnie miejscu pojawia się pragnienie Twojego Serca, które oznacza powody, dla których dokonujesz wyboru we wszystkich aspektach swojego życia, począwszy od Twojej kariery, a skończywszy na relacjach.

Liczba Duszy pochodzi tylko od samogłosek w Twoim imieniu i nazwisku - te miękkie dźwięki rzucają światło na wewnętrzne funkcjonowanie Twoich podświadomych pragnień. Liczba ta nie jest widoczna dla innych ludzi, są to Twoje najgłębsze i najbardziej ukryte pragnienia.

Dzień urodzenia


Twój Dzień Urodzin jest właśnie tym - dniem, w którym się urodziłeś - i ujawnia pewien talent, który w końcu znajdzie swoje miejsce na Twojej Życiowej Drodze.

Jest to najbardziej istotny z podstawowych liczb, liczba Dnia Urodzenia stawia znacznik czasu na osobę, którą jesteś dzisiaj i będzie miała istotny wpływ na Twoje życie.

Jest to liczba o tyle ważna, że podobnie jak Liczba Drogi życia - nie można jej zmienić. numerologia

1 komentarz:

  1. Witam,
    nigdzie na blogu nie mogę znaleźć odnośnika do sposobu obliczania numeru z imienia i nazwiska

    OdpowiedzUsuń