wtorek, 29 stycznia 2019

Numerologia miłości i związku - Jak flirtować z poszczególnymi liczbami?

numerologia, związki, numerologia miłości, związku
Pierwsze wrażenie na pierwszej randce może być przełomowe. Przez dziesięciolecia (a może nawet wieki) ludzie starali się uzyskać wiedzę na temat osobowości danej osoby według znaku zodiaku. W Numerologii, znajomość Liczby Drogi Życia danej osoby daje Ci przewagę w wielu dziedzinach, również jeśli chodzi o miłość. Oto kilka sugestii, które pomogą Ci w randkach.

Numerologiczna 1


Jeśli jesteś na randce z kobietą 1, uważaj, aby nie planować wszystkich decyzji samodzielnie; 1-ka natychmiast poinformuje Cię o tym, że jest zdolna do podejmowania własnych decyzji. Staraj się nie prawić jej komplementów dotyczących stroju (nie "ładna sukienka" lub "piękne włosy"), ale spójrz jej prosto w oczy i powiedz "wow"! Ona będzie wiedzieć, co masz na myśli.

Jeśli jesteś kobietą, która spotyka się mężczyzną 1-ką, słuchaj każdego słowa, które mówi i udawaj, że nie jest w stanie samodzielnie podjąć decyzji. Numerologiczna 1-ka to typ zdecydowany, lubiący rządzić. Oczywiście, na dłuższą metę może się to nie sprawdzić. Mężczyzna 1-ka jest wspaniałym partnerem, o ile ma wrażenie, że jest zawsze na czele. Jako kobieta z pewnością wiesz, jak sobie z tym poradzić i wykorzystać to na własną korzyść.

Numerologiczna 2


Randkowanie z kobietą 2-ką jest bardzo trudne i wymaga dużo taktu i dyplomacji - ale jest ona tego warta. Numerologiczna 2-ka jest romantyczna i będzie uwielbiała uszczęśliwiać Ciebie. Bądź gentelmenem: najpierw otwórz drzwi samochodu i poczekaj, aż umieści stopy na macie samochodu. Dopiero wtedy delikatnie zamknij drzwi samochodu. Przejdź do fotela kierowcy, usiądź elegancko (nawet jeśli to jest nienaturalne, bo naprawdę 2-ka nie lubi niezgrabnych manier), zwróć się do niej, uśmiechnij się i skomplementuj jej wygląd. Upewnij się, że wiesz, co Twoja partnerka lubi jeść i pić, złóż zamówienie - i lepiej jeśli będziesz brzmieć jak pewny siebie mężczyzna.

Jeśli jesteś kobietą na pierwszej randce z mężczyzną 2-ką, to masz szczęście. Możesz decydować, kontrolować wieczór i prowadzić większość rozmów, a jednocześnie być uwielbianą i docenianą. Twoja 2-ka nie pozwoli, aby cokolwiek zakłóciło ten piękny wieczór. Być może już kupił Ci kosztowny bukiet kwiatów, a teraz obsypie Cię wszystkimi luksusami, które są do jego dyspozycji. Zrelaksuje się, on zajmie się Tobą bardzo dobrze, bez względu na Twoje zachowanie. Jeśli jednak nie zakochał się w Tobie, z pewnością dzień lub dwa dni później poinformuje Cię o tym w sposób taktowny i pełen szacunku.

Numerologiczna 3


Jeśli jesteś facetem jadącym na pierwszą randkę z kobietą 3-ką, lepiej abyś był inteligentnym, zabawnym i ekstrawertycznym mężczyzną. Tu nie ma żadnych zasad; nie trzeba otwierać drzwi, kwiaty nie robią większego wrażenia, a czekoladki prawdopodobnie skończą się z płynnym bałaganem w dnie jej wielkiej torebki. Będzie Cie zabawiać, nie ma co do tego wątpliwości, ale oczekuje od Ciebie ciekawej rozmowy i śmiechu. Jeśli jednak będzie mieć wrażenie, że za Twoimi śmiesznymi dowcipami i szybkimi oraz ciętymi ripostami znajduje się powierzchowna osoba, to koniec. Ale jeśli jednak wyczuje głębię i dojrzałość, to być może z tej mąki będzie chleb.

Jeśli jesteś kobietą i idziesz na randkę z facetem 3-ką, na pewno będziesz miała zabawy wieczór. Z pewnością nie będziesz się nudzić, jego odpowiedzi będą mało przewidywalne, więc lepiej być czujnym i szybkim (podwójne espresso przed randką może być pomocne). Pod tą lekkomyślną zewnętrzną obudową znajduje się jednak wrażliwy człowiek z ciekawością świata. Jeśli pomiędzy śmiechem i żartami przejdziecie na poważną rozmowę, Twój wybranek nie tylko okaże się zadziwiająco prawdziwy, ale prawdopodobnie z miejsca zakocha się w Tobie.

Numerologiczna 4


Randkowanie z numerologiczną 4 może być nudne i trudne. Jednak jeśli chodzi o długoterminowe zobowiązania, numerologiczna 4-ka jest bardzo solidna. Jeśli spotykasz się z kobietą 4-ką po raz pierwszy, prawdopodobnie już poświęciłeś jej sporo czasu i uwagi. Niewątpliwie pomoże tu konserwatywny strój i przywiązanie uwagi do detali. Upewnij się, że zrobiłeś rezerwację z wyprzedzeniem, nawet jeśli restauracja nie wymaga tego. Ponadto powinieneś unikać tanich restauracji i barów szybkiej obsługi. 4-ka jest zainteresowana jakością we wszystkich aspektach swojego życia, a to obejmuje też potencjalnego partnera. Pamiętaj o tym, aby nie popisywać się, bądź stanowczy i konkretny. Pamiętaj też o wszystkim, co kiedykolwiek powiedziała Ci o sobie, gdyż nie lubi zapominalskich ludzi.

Jeśli randkowanie z kobietą 4-ką jest trudne, to umawianie się z numerologiczną 4-ką mężczyzną może być jeszcze trudniejsze. Jeśli jednak zakocha się w Tobie, zdobędziesz księcia, sługę, obrońcę i menadżera, a wszystko to za jednym zamachem. Aby przyciągnąć jego uwagę, ubierz się w sposób zachowawczy i praktyczny. Porozmawiaj o swojej karierze i planach, ale bądź realistyczna. Zapytajcie go o jego plany, a potem rozsiądźcie się i poczujcie się wolni. Może wydawać się nudny, ale jest też ciepły, lojalny, wierny, godny zaufania, niezawodny i prawdziwie oddany.

Numerologiczna 5


5-ka to najbardziej zmysłowa ze wszystkich cyfr, a randkowanie z numerologiczną 5-ką nie jest łatwe. Przede wszystkim, musisz rywalizować z tymi wszystkimi facetami, poza tym musisz być naprawdę oryginalny, zabawny i pełen szacunku, a jeśli spełnisz te warunki, być może uda Ci się umówić z kobietą 5-ką. Pierwsza randka z 5-ką jest nie do zapomnienia, a nawet jeśli nie dojdzie do kolejnej, to z pewnością długo będziesz pamiętać tę pierwszą i jedyną. Twoim zadaniem jest bycie nie tylko inteligentnym i dynamicznym, ale także wyjątkowym, otwartym i tolerancyjnym. Musisz być gotowy, na to by pokazać swoją wrażliwą stronę, jednak bez użalania czy rozczulania się nad sobą. Szczególnie cenione są dowcipy, a jeśli pokażesz, że nie bierzesz siebie zbyt poważnie, masz szansę na drugą randkę!

Pierwsza randka z facetem 5-ką to prawdziwy łut szczęścia. Bądź jednak bardzo, bardzo ostrożna. Jest delikatny, zabawny i pozornie nieszkodliwy. Będzie Cię słuchał z całą uwagą, na jaką zasługujesz, okaże zrozumienie i współczucie, usiądzie naprzeciwko Ciebie z odpiętymi guzikami swojej koszuli i upewni się, że możesz zobaczyć jego drogie włoskie buty - a wszystkie śniąc o... cóż, istnieje powód, dla którego nazywają 5-kę najbardziej zmysłowym numerem. Tak więc bądź czujna, nie daj się zwieść i baw się wspaniale. Prawdopodobnie opowie Ci historie o swoich podróżach i przygodach, i choć mogą być trochę ubarwione, z pewnością sporo podróżował i widział kawałek świata. Jedno jest pewne, nie będziesz się nudzić i poświęci Ci dużo uwagi.

Numerologiczna 6


Kiedy po raz pierwszy umawiasz się z kobietą 6-ką, prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym co czujesz; to poczucie bezpieczeństwa i ciepła, jakbyś znajdował się w strefie komfortu, nie wiedząc że ona istnieje. To jest właśnie siła 6. Czułość, szczerość, gościnność, wszystkie te cechy, którymi 6-ki promieniują, są realne. Ona jest najlepszym uwodzicielem, matką, której zawsze chciałeś, strefą bezpieczeństwa, która roztopi wszystkie nieczystości. W każdym mężczyźnie, bez względu na wiek, jest młody chłopiec, a gdy jesteś w towarzystwie kobiety 6-ki, ten młody chłopiec jest szczęśliwy. Chcesz jej zaimponować i lepiej ją poznać? 6-ka chce wiedzieć, że pójdziesz za swoim sercem, a nie umysłem, że poświęcisz się komuś, kto ma mniej szczęścia, że nie boisz się okazywać swoich uczuć, a co najważniejsze, że jesteś lojalny. Jedyny problem polega na tym, że nie można udawać żadnej z tych cech, bo 6-ka szybo się zorientuje.

Wiele z tego, co opisuję powyżej odnosi się również do mężczyzny 6-ki. Jego ciepło jest prawdziwe, jego lojalność jest prawdziwa, a jego słowa są pewne jak w banku. Prawdopodobnie spotkanie go, to wielkie szczęście, ale jest też ciemna strona; może być denerwująco posłuszny. Jeśli chcesz zrobić wrażenie, powiedz mu, że chcesz mieć dużą rodzinę i codziennie gotować duże posiłki dla ogromnej rodziny.

Numerologiczna 7


Jeśli, po namawianiu jej przez wiele miesięcy i pozostawianiu wiadomości prawie codziennie, 7-ka w końcu poddaje się i postanawia zostawić swój laptop sam na kilka godzin, aby spędzić z Tobą czas, kobieta 7-ka prawdopodobnie będzie przewyższać Cię intelektualnie, dodatkowo sprawi, że będziesz zdenerwowany, kiedy będzie Ci się przyglądać swoimi przenikliwymi oczami, a Twój wymyślny strój i gruby portfel pewnie nie zrobi na niej większego wrażenia. Kobieta 7-ka to siła, którą należy szanować i której należy się obawiać. Nie da się jej oszukać komplementami. Ale można podbić jej serce i zdobyć jej wieczną miłość, jeśli masz w sobie ciekawość, jesteś głodny wiedzy i potrafisz pisać jej wiersze za każdym razem, gdy czujesz, że zaczynasz ją nudzić (co prawdopodobnie jest często spotykane). 7-ka nie jest zainteresowana kwiatami, ale możesz zabrać ją do muzeum. A jeśli przez ekstremalny wysiłek uda Ci się ukraść jej serce, będziesz wiedział, że było warto.

Pierwsza randka z 7-ką facetem może być przygodą innego rodzaju. Po pierwsze, prawdopodobnie trudno będzie Ci dotrzymać mu kroku. Bo skąd będziesz wiedzieć, kiedy mówi coś na poważnie, a kiedy żartuje? Kiedy się bawi z Tobą i kiedy próbuje prawić Ci niezdarne komplementy? Prawdą jest, że wszystko powyżej jest możliwe. Kiedy opowiada Ci jeden z nieudanych dowcipów, jest poważny, ponieważ ten żart dotyka czegoś, co ma znaczenie. Kiedy się z Ciebie śmieje, to dlatego, że Cię lubi, szanuje cię i próbuje Cię pochwalić. A kiedy jest cichy, co często się zdarza, jego mózg pracuje na pełnych obrotach. Jeśli podoba Ci się i doceniasz jego ekscentryczność, chcesz dać mu przestrzeń, wolność i miłość, która nie wymaga nadmiernych przejawów uczucia. Jego miłość do Ciebie będzie tak silna, jak to tylko możesz sobie wyobrazić, ale będzie to też spokojna, dyskretna miłość.
 

Numerologiczna 8


Kobieta 8-ka jest wymagająca i przejmie inicjatywę czy tego chcesz, czy nie. Na szczęście, prawdopodobnie tak długo, jak długo nie będzie to dla niej zbyt łatwe. 8-ki to silne i niezależne osoby, więc możesz się nią nie zgadzać, konfrontować i obstawać przy swoim - w każdym razie na pewien czas. W końcu będziesz musiał się poddać i pójść na kompromis, dając jej przewagę. Pokazując się z dużą ilością kwiatów prawdopodobnie nie zrobisz na niej wrażenie, ale podaruj jej drogą butelkę perfum, a z pewnością Cię pokocha. Lubi praktyczne prezenty, a nie coś, co wyląduje w śmietniku tydzień później. Nie jest szczególnie romantyczna, ale lubi konkretne rozmowy z kimś, kto widzi świat w taki sam sposób: przyziemny i praktyczny.

Mężczyzna 8-ka to zupełnie inna historia. Podobnie jak kobieta 8-ka, nie jest szczególnie romantyczny, ale tutaj kończą się podobieństwa. Mężczyzna potrzebuje komplementów, lubi być na stanowisku kierowniczym i będzie szczęśliwy, kiedy znajdzie się na piedestale, chwalony przez innych. Jeśli lubisz silnego, zdecydowanego i autorytatywnego partnera, nie mogłabyś wybrać lepiej. Wymaga to jednak od Ciebie uległości i poświęcenia się jego celom i priorytetom. Trzeba zająć drugie miejsce. Z drugiej strony, nie jest on najbardziej subtelnym człowiekiem, więc jeśli zagrasz mądrze, to wystarczy tylko dać mu iluzję, że to on rządzi, podczas gdy w rzeczywistości to Ty go prowadzisz i kontrolujesz. To nie powinno być zbyt trudne!

Numerologiczna 9


Randka z kobietą 9-ką jest tak przewidywalna, jak ruch Księżyca. Zabierasz ją w swoim samochodem, ona otwiera drzwi, czyni uwagi na temat jak dużo Twój samochód spala paliwa, rozgląda się po wnętrzu pojazdu w poszukiwaniu opakowań po fast foodzie lub resztek jedzenia, a następnie pyta Cię, którą restauracja miałeś na myśli. I lepiej wspomnij albo o knajpce serwującej zdrową żywność lub lokalnej kuchni. Kobieta 9-ka ma świadomość społeczną i ekologiczną, i lepiej będzie jeśli to uszanujesz. W większości przypadków 9-ka jest bezpośrednia, hojna, ciepła i z otwartym umysłem. Kobiety z 9 w Drodze życia często wyróżniają się po prostu postawą: dumną i wyrafinowaną. A co może być bardziej seksowne?

Jeśli sądzisz, że pierwsze spotkanie faceta 9-ki będzie romantyczne, to możesz się rozczarować. Ale z pewnością pod koniec wieczoru będziesz chciała się z im spotkać po raz drugi. W miarę jak wieczór będzie się rozwijać, odkryjesz, że jest on interesujący, oczytany, światowy i z dużą wiedzą. Nie troszczy się on o rzeczy materialne. Jest jednak świadomy i czujny, świadomy tego, co wymyka się większości ludzi. Chce uczynić świat lepszym dla wszystkich. Może być trochę denerwujący, kiedy mówi o uzdrawianiu planety, ale na pewno nie zwątpisz w jego oddanie sprawie. Możesz być pewna, że nie będzie oczekiwał, że będziesz tak samo zaangażowana w uzdrawianie planety jak on, ale będzie oczekiwać od Ciebie szczerości i prawdomówności. numerologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz