wtorek, 26 sierpnia 2014

4 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 4, związek, miłość, numerologia partnerska
Czwórki wyróżnia lojalność, oddanie i zaufanie. Niekiedy są mało romantyczne i namiętne, a wszystko przez to, że niekiedy brakuje im śmiałości. Powinny uważać na to, aby w związku nie pojawiła się monotonia i stagnacja.

Numerologiczne czwórki często starają się ukrywać swoje prawdziwe uczucia i emocje, mają spore problemy z okazywaniem uczuć, co sprawia, że nierzadko związki małżeńskie zawierają w późnym wieku. Do zakładania rodziny podchodzą z dużą odpowiedzialnością, tak, aby nikomu, niczego nie zabrakło.


Numerologiczne czwórki często pragną pokazać swojemu partnerowi, że są zdolne do wyrzeczeń i poświęceń, w celu budowania stabilnego i uczuciowego związku.

Pomimo tego, że czwórki nie są romantyczne i namiętne, to potrafią kochać i odczuwają wszystkie emocje wewnątrz siebie, nie są nieczułe czy oziębłe. Czwórki, zamiast mówić o miłości, wolą potwierdzać ją w czynach, nie lubią wyznawać miłości. 

Numerologiczne czwórki, jako małżonkowie są lojalni, wierni, a czasami nawet zaborczy. Najlepiej czują się w towarzystwie osób już dobrze sobie znanych, natomiast w stosunku do nieznajomych są wstydliwe, dlatego warto wykonać pierwszy krok do nieśmiałej czwórki.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 4

Numerologiczna 4 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz