środa, 27 sierpnia 2014

5 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 5, miłość, związek, numerologia partnerska
Rzadko zdarza się, że piątki cierpią na samotność. Piątki zazwyczaj są energetyczne i poszukują nowych doznań i znajomości, dlatego lubią otaczać się ludźmi. Potrafią nawiązywać trwałe relacje międzyludzkie, co oczywiście ma wpływ na jakość i długość trwania ich późniejszych związków.

Piątki przyciągają do siebie wymarzonych partnerów, w czym pomaga im ich osobowość i urok. Roztaczają wokół siebie czar, co powoduje, że ludzie wprost do nich lgną. Często jest tak, że piątka w głębi duszy boi się każdego poważnego uczucia oraz zaangażowania, toteż kiedy szczęście jest już blisko - ona po prostu ucieka.


Minusem piątki jest to, że popada w przeróżne kompleksy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Rzadko bywa romantykiem, a ponadto lubi skrywać swoje uczucia. W wyrażaniu swoich uczuć przeszkadzać jej może nieśmiałość i kompleksy.

Piątka ma moc przyciągania płci przeciwnej, choć nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę. Może niekiedy uwodzić, nawet o tym nie wiedząc.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 5

Numerologiczna 5 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz