czwartek, 28 sierpnia 2014

6 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 6, miłość, związek, numerologia partnerska
Szóstka to najbardziej rodzinna i uczuciowa liczba ze wszystkich. Jak żadna inna wibracja, miłość traktuje bardzo poważnie i często dąży do stałego, zalegalizowanego związku. Ponieważ związki traktują na serio, to nie prędko decydują się na stały związek. Najważniejszym celem dla szóstki jest bezpieczeństwo, założenie kochającej się rodziny i zapewnienie jej wszystkiego, czego potrzebuje. W miłości i rodzinie odnajduje spokój i równowagę.

Szóstki poświęcają się całkowicie rodzinie, często rezygnując z własnej kariery i planów.


Numerologiczne szóstki są wrażliwe i ciepłe, dzięki czemu z łatwością przyciągają do siebie ludzi, którzy uwielbiają przebywać w ich towarzystwie. Pragną uczuciowego, pełnego i romantycznego związku, w którym starają się zaskakiwać partnera.

Szostki są dość kochliwe, często zakochują się od pierwszego wejrzenia. Nie mają problemów z wyrażaniem własnych uczuć. Ich minusem jest to, że niekiedy bywają zbyt opiekuńcze, a nawet zaborcze. Szóstki powinny pamiętać o tym, że dusząca miłość, jaką darzą partnera może zostać odrzucona. Szczęśliwie zakochane szóstki potrafią przenosić góry.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 6

Numerologiczna 6 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz