poniedziałek, 26 listopada 2018

Co ma wspólnego Madonna, Barack Obama i Kuba Wojewódzki? Numerologia 11

numerologia 11
Co łączy Madonnę, Baracka Obamę i Kubę Wojewódzkiego (oczywiście poza tym, że są sławni)? Są numerologicznymi 11, czyli mają tzw. liczbę mistrzowską w swoim portrecie. Niektórzy twierdzą, że takie osoby są starymi duszami, które mają za sobą wiele wcieleń.

Ze zdziwieniem patrzę (choć pewnie nie powinnam) na to, ile w polityce czy show businessie znajduje się osób, które mają w swoim portrecie wibracje mistrzowskie.Nie trzeba szukać daleko, w polskiej polityce także znajdziemy sporo numerologicznych 11, a są nimi np. Jarosław Kaczyński, Janusz Palikot czy Waldemar Pawlak.

Kuba Wojewódzki - 2 sierpnia 1963 - 11
Madonna Louise Veronica Ciccone - 16 sierpnia 1958 - 11
Barack Obama - 4 sierpnia 1961 - 11

Inne znane 11:

Al Gore
Bill Clinton
Colin Powell
Jackie Kennedy
Jennifer Aniston
Meg Ryan
Michael Jordan
Książę Karol
Ronald Reagan
Wolfgang Amadeus Mozart
Lord Byron
Maria Callas
Juliusz Verne
Antonio Vivaldi
Antonio Gaudi
Edgar Allan Poe
Whoopi Golberg
Orlando Bloom
Tony Blair
Hans Christian Anderson
Michelle Obama
Książę William
Annie Lennox 
David Beckham (Victoria jest 33)
Jennifer Lopez 
Tim Burton

i wiele, wiele innych osób


Kim jest 11?

11 to posiadający świetną intuicję wizjoner. W pozytywnej wibracji, ich ścieżka to droga ideału, natchnienia, oryginalności, a przede wszystkim praca na rzecz społeczeństwa, dla dobra ogółu. Numerologiczna jedenastka powinna dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, inspirować innych, stąd też ma tę łatwość w odkrywaniu tajemnic życia.

Liczba ta dodaje odwagi, sporej dawki energii, a także oryginalności. Osoba, która w swoim portrecie ma liczbę 11, ma zdolności przywódcze, lecz powinna uważać z tak wysokimi i mocnymi wibracjami, aby wykorzystywać je tylko w słusznej sprawie. Numerologiczna jedenastka świetnie sprawdzi się w roli nauczyciela i wychowawcy, gdyż ma talent do przekazywania wiedzy. Potrafi także dostrzec to, czego inni nie potrafią zobaczyć. To sprawia, że 11 może stać się prekursorem, który wyprzedza swoją epokę. Ta wysoka wibracja słynie ze swojego artyzmu, niejednoznacznego postrzegania rzeczywistości i specyficznego charakteru, to sprawia, że w każdym towarzystwie jest pożądana.11 powinny uważać, aby ich indywidualizm czy oryginalność nie przerodziła się w ekscentryzm i odrealnienie. Nawet jeśli nie korzysta ze swoich darów, to wciąż obdarzona jest niespotykaną intuicją, ma szerszy dostęp do wiedzy o człowieku i świecie. Wielu wielkich polityków, poetów, pisarzy, matematyków, artystów, rewolucjonistów w różnych dziedzinach życia i odważnych publicystów wywodzi się właśnie spośród jedenastek. numerologia

A jak wygląda 11, która wibruje negatywnie? Taka osoba jest zazwyczaj nerwowa, egoistyczna, a także żądna władzy. Powinna nauczyć się, jak zapanować nad olbrzymim ego, a także zrezygnować z wybujałych ambicji. Lekcją jej jest nauczyć się dialogu, a nie manipulacji, a przede wszystkim nie powinna wykorzystywać swoich zdolności do celów materialistycznych. Mimo że „jedenastka" posiada dużą odporność psychiczną, nieobca jej jest depresja. Musi nauczyć się relaksować i odpoczywać.

2 komentarze:

  1. Mam pytanie czy można odzyskać jakoś energie i odwagę? Jestem aktualnie w pierwszym roku numerologicznym i nadal czuje wypalenie po dziewiątym .
    Pozdrawiam numerologiczna 11

    OdpowiedzUsuń
  2. W 1 roku numerologicznym powinno wszystko wrócić do normy. Pytanie, czy ta utrata energii jest spowodowana przejściem przez 9 rok czy może problem tkwi gdzie indziej...

    OdpowiedzUsuń