poniedziałek, 2 września 2019

Numerologia domu i mieszkania, czyli jak obliczyć wibrację adresu?

numerologia domu, numerologia mieszkania, jak obliczyć wibrację adresu, numerologia partnerska
W numerologii każda liczba, która nas otacza ma znaczenie. Także ta, które widnieją na drzwiach naszego mieszkania. Zwykle, gdy szukamy dla siebie nowego domu, zwracamy uwagę na takie rzeczy jak cena, lokalizacja, koszty utrzymania, wyposażenie, rozkład, rok budowy itp. Jednak niewiele osób zwraca uwagę na wibrację numerologiczną mieszkania lub domu, który nabywają. Wibracja ma olbrzymie znaczenie, gdyż będzie wpływać na atmosferę, a także nasz komfort.Warto tutaj zauważyć, że wibracja adresu zamieszkania nie ma takiego wpływu na nasze życie jak np. liczba Drogi Życia, lecz należy ją wziąć pod uwagę, aby żyło się nam możliwie jak najlepiej. W niektórych przypadkach może zdarzyć się tak, że to właśnie wibracja naszego mieszkania będzie tym czynnikiem, który przechyli szale i wesprze lub osłabi nasz potencjał. Przed zakupem dobrze jest zastanowić się czego oczekujemy od danego miejsca zamieszkania. Czy ma to być dom tętniący życiem, w którym nieustannie przychodzą goście, czy może ma w nim panować sielska i domowa atmosfera? Mieszkaniu o wibracji 3 będzie pełne życia i ludzi, nieustannych wizyt gości i zabawy, 6 zapewni wspaniałą rodzinną atmosferę, natomiast w mieszkaniu o wibracji 7 będziesz mieć ciszę i spokój.

Warto przyjrzeć się dotychczasowym miejscom zamieszkania - gdzie mieszkało się nam najlepiej, gdzie było przytulnie i gdzie czuliśmy, że jesteśmy szczęśliwi. Być może w jednym miejscu nie czułeś się u siebie, w innym nieustannie ktoś przychodził i drzwi się nie zamykały, a w jeszcze innym miejscu byłeś po prostu nieszczęśliwy?Zanim jednak stwierdzisz, że nie czujesz się dobrze w swoim mieszkaniu i postanowisz je zmienić, oblicz najpierw wibracje i zrozum to, co ze sobą niosą. Jeśli jesteś numerologiczną trójką lub piątką, ruchliwą i energiczną, a przyszło Ci mieszkać w mieszkaniu o wibracji cztery, która zmusza nas do pracy, określonego rytmu dnia, rutyny, to rzeczywiście możesz czuć się nieswojo. Postaraj się dbać o swoje miejsce zamieszkania, utrzymuj porządek, udekoruj wnętrze, pielęgnuj kwiaty i rośliny. Jeśli zrozumiesz wibrację domu, w którym mieszkasz z pewnością będzie Ci łatwiej. Jeśli natomiast nie chcesz zmieniać miejsca zamieszkania, a w mieszkaniu czujesz się źle, to zawsze możesz zmienić jego wibrację. Ale o tym innym razem.

Jak obliczyć wibrację mieszkania?

Najczęściej obliczamy wibrację przez dodanie numeru mieszkania lub numeru bloku oraz mieszkania, co jest nieprawidłowym sposobem. Wówczas okazuje się, że mieszkając np. pod numerem 24, czyli "szóstką", w której powinno kwitnąć życie rodzinne, a okazuje się, że każdy z domowników zamyka się w swoim pokoju, żyje swoimi sprawami i nie lubi kiedy mu się przeszkadza. Po dodaniu do numeru domu nazwy ulicy, która jest jedynką, okazuje się, że adres nie wibruje szóstką, a siódemką.Obliczając wibrację domu bądź mieszkania zawsze zliczamy:

numer mieszkania + numer budynku (bloku) + nazwa ulicy (oczywiście uwzględniamy pełną nazwę np. "Adama Mickiewicza", a NIE "Mickiewicza" oraz nie bierzemy pod uwagę skrótu „ul.”).

np. Mysia 1/3

4+7+1+9+1+1+3=26=8

oznacza, że na mieszkańców oddziałuje wibracja liczby 8.

Poniżej wykaz poszczególnych liter:
Literom A, Ą, J, S, Ś jest przypisana cyfra 1.
Literom B, K, T jest przypisana cyfra 2.
Literom C, Ć, L, Ł, U jest przypisana cyfra 3.
Literom D, M, V, jest przypisana cyfra 4.
Literom E, Ę, N, Ń, W jest przypisana cyfra 5.
Literom F, O, Ó, X jest przypisana cyfra 6.
Literom G, P, Y jest przypisana cyfra 7.
Literom H, Q, Z, Ż, Ź jest przypisana cyfra 8.
Literom I , R jest przypisana cyfra 9.

Często mówi się, że nie ma liczb pechowych i szczęśliwych. I rzeczywiście - wszystko zależy od naszych potrzeb i okoliczności w jakich się znajdujemy. Numerologiczna 4, ceniąca sobie porządek, spokój, z pewnością świetnie odnajdzie się w mieszkaniu o wibracji 4, natomiast dla numerologicznej 3 lub 5 mieszkanie o takiej wibracji nie będzie odpowiednie.

Poniżej krótki opis poszczególnych wibracji. Należy podkreślić, że inaczej będzie oddziaływać liczba 16, a inaczej 25, dlatego warto zwrócić uwagę na podliczby.

Numerologia domu i mieszkania - znaczenie poszczególnych cyfr

Numerologia 1

Mieszkanie o wibracji 1 będzie świetnie współgrało z indywidualistami, osobami niezależnymi, które nie boją się podejmowania nowych wyzwań. Mieszkańcy domu o tej wibracji mają większą szansę na podejmowanie się twórczych działań. Cyfra 1 charakteryzuje się dużą dynamiką, siłą, przebojowością i energią, a mieszkanie o tej wibracji powoduje, że jego mieszkańcy mogą stać się ważnymi osobami w hierarchii sąsiadów, każdy będzie liczyć się z ich zdaniem. Z pewnością nie pozostaną w cieniu, niezauważeni.

Lokatorzy domu o wibracji 1 będą starali się sami kierować swoim życiem, a także dążyć do rozwoju własnej indywidualności. Domownicy zazwyczaj chadzają własnymi ścieżkami i myślą przeważnie o sobie i swojej karierze. 1 sprzyja wprowadzaniu w życie zmian, usamodzielnianiu się i niezależności, jednak mieszkańcy domu o wibracji 1 powinni uważać, aby nie stać się skrajnie upartym egoistami, którzy lubią dominować. 1 zawiera olbrzymią energię do rozpoczęcia czegoś nowego, np. firmy, związku lub samodoskonalenia.

Numerologia 2

W domu o wibracji 2 będą świetnie się czuły osoby taktowne, dyplomatyczne, które chcą mieć dobry kontakt z innymi. Cyfra 2 zapewnia partnerstwo i życie w zgodzie. Lokatorzy tego domu cenią sobie związki, wzajemną pomoc, akceptację oraz harmonię z otoczeniem. Mieszkanie będzie spokojne, a jego mieszkańcy będą starali się unikać konfliktów i spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Jednak cyfrze 2 brak jest dynamiki, dlatego osoba zamieszkująca ten adres zazwyczaj jest bierna i nie walczy "o swoje". Dom będzie przepełniony spokojem i równowagą.

Numerologia 3

W domu o wibracji 3 drzwi się nie zamykają. Mieszkańcy tego domu pragną rozrywki oraz ruchu, lubią zapraszać przyjaciół i znajomych, a także sami wychodzić na imprezy i w odwiedziny. Ludzie chętnie odwiedzają taki dom i czują się w nim swobodnie. To świetna cyfra do przyjmowania gości, przynosi także radość i szczęście. Należy jednak uważać, aby nie zatracić się w tej zabawie i zachować umiar. To również wibracja sprzyjająca wszelkiego rodzaju artystom i twórcom, tutaj ma szansę rozkwitnąć talent.

Cyfra 3 symbolizuje radość, twórczość, ekstrawertyzm, optymizm i zabawę. Ten dom wypełniony jest pozytywną energią i gronem przyjaciół. Minusem może być to, że niewiele się w tym domu pracuje, a do tego trwoni pieniądze. Nie będzie to dobry adres dla osoby zamkniętej w sobie, a także takiej, która do wykonywania swojej pracy potrzebuje ciszy i spokoju jak np. księgowy. Natomiast będzie to świetny dom dla artysty czy osoby organizującej przyjęcia.

Taki dom pełen jest przyjaciół, zwierząt domowych, a drzwi są zawsze otwarte. Jeśli czujesz się samotny i nikt cię nie odwiedza, zmień wibrację na trójkę.

Numerologia 4

Dom o wibracji 2 będzie świetnym miejscem dla osoby lubiącej rutynę, zasadniczej, solidnej, uporządkowanej, oszczędnej i pracowitej. Cyfra 4 charakteryzuje się bezpieczeństwem, stabilnością, dyscypliną, rzetelnością, mieszkańcy tego domu będą musieli wykazać się zmysłem praktycznym, a także będą mieli silną potrzebę stabilizacji. W tym domu zawsze jest czysto i panuje porządek, a jego mieszkańcy cenią święty spokój. W takim mieszkaniu wszystko jest z góry zaplanowane i toczy się ustalonym rytmem, konieczna jest w nim praca i nie ma tu miejsca na zabawę czy rozrywkę. Mieszkańcy powinni zadbać o to, aby rozerwać się od czasu do czasu. Mieszkanie o wibracji 4 będzie za to świetnym miejscem dla kogoś, komu brak stabilizacji i kto jest lekkomyślny. Jeśli natomiast pragniesz ożywić swoje monotonne życie - mień wibrację na 3.

Często uważa się, że jest to ciężka wibracja dla domu, gdyż oznacza nieustanne zmaganie się z materią. W konsekwencji jesteśmy zmuszeni koncentrować się na mieszkaniu, dbać o porządek, przeprowadzać poprawki i naprawy. Minusem tego adresu może być też to, że wciąż będzie coś do wyremontowania.

Numerologia 5

Mieszkanie o wibracji 5 będzie idealne dla osób, które lubią ruch i zmiany. Takie miejsce zamieszkania nie jest przeznaczone dla introwertyków i domatorów, ale dla wszystkich tych, którzy cenią sobie udział w życiu swojej społeczności, lubią brać czynny udział w przeróżnych projektach, są czynne i wszechstronne.

Cyfra 5 oznacza dużą różnorodność, zmiany, ruch, otwartość, energię, towarzyskość, nieoczekiwane wydarzenia, towarzyskość i takie też cechy będzie miał adres domu o tej wibracji. Z pewnością nie będzie to spokojny dom, wciąż będzie się coś w nim działo, niezależnie od woli jego mieszkańców, zatem mogą to być sytuacje nagłe i niespodziewane. Na pewno ciężko będzie się w nim wyciszyć i znaleźć spokój po ciężkim dniu, często będą wpadać niezapowiedziani goście. Może w nim dochodzić do częstych nieporozumień i spięć pomiędzy lokatorami. W domu o wibracji 5 wszyscy są w biegu, przelotem, tylko po coś wpadają i dalej gdzieś pędzą. Jego mieszkańcy mogą odczuwać chęć częstych zmian, np. poprzez zmianę wystroju czy przemeblowanie. Liczba ta z pewnością nie sprzyja ustatkowaniu się, domownicy cieszą się chwilą i czerpią radość z każdego dnia, lubią nowe wyzwania i planują coraz to nowe przedsięwzięcia.

Numerologia 6

Dom o wibracji 6 jest najbardziej sprzyjający rodzinnej atmosferze. W takim domu kwitnąć będzie życie rodzinne, miłość, ale i wygoda. To dom, pięknie urządzony, tak, aby każdemu z domowników żyło się komfortowo. Dominować tu będą sprawy związane z domem, będzie to miejsce nie tylko do spania, ale także do życia. W końcu liczba 6 oznacza rodzinę, dzieci, miłość, kreatywność, piękno, odpowiedzialność, ciepło, bezpieczeństwo, domatorstwo oraz harmonię. Mieszkańcy cenią życie rodzinne, lubią pomagać innym, każdy poczuje się dobrze i bezpiecznie w takim domu.

To bardzo często tradycyjny, konserwatywny dom, w którym pachnie ciastem i ważne są dobre relacje pomiędzy domownikami, w którym unika się niepotrzebnych spięć i kłótni, to dom z sercem i rodzinną atmosferą. Dom o wibracji 6 jest idealny dla rodziny, w którym ceni się rodzinne spotkania i kameralne przyjęcia w niewielkim gronie bliskich przyjaciół. W takim domu mogą zamieszkać osoby, które marzą o stworzeniu wielopokoleniowej rodziny.

Numerologia 7

Odpoczynek i wytchnienie znajdziesz w domu o wibracji 7. To świetne miejsce do nauki, samopoznania oraz rozwoju, w tym domu uświadczysz spokoju i samotności. Cyfra 7 cechuje się izolacją, ciszą, spokojem, tajemnicą, odosobnienie, nauką, zatem jeśli uciekasz od towarzystwa, to w domu pod adresem o wibracji 7 zajdziesz dla siebie wiele czasu i przestrzeni. W takim domu jest cicho, relaksująco oraz panuje intelektualna atmosfera. Siódemka sprawia, że każdy w domowników ma własne zdanie i przeważnie zajęty jest swoją karierą, rozwojem lub nauką.

Jeśli jednak pragniesz stworzyć rodzinną atmosferę, to powinieneś unikać tej wibracji, gdyż może ona pogłębiać poczucie samotności, a kontakty towarzyskie mogą zaniknąć bez większego powodu. Mieszkańcy domu o wibracji 7 nie prowadzą bujnego życia jak np. domu o wibracji 3 lub 5, to raczej miejsce dla osoby, która lubi czytać, uczyć się, rozwijać duchowo. Osoby mieszkające pod taką wibracją powinny częściej wychodzić z domu i spotykać się z ludźmi. Z pewnością dobrze będzie się w nim czuć introwertyk, ale czy jego odcięcie od świata będzie się pogłębiało. Dom 7 może być również niemałym wyzwaniem dla pary. Są dwa scenariusze: para będzie albo dojrzewać razem (nauka, rozwój), albo stopniowo oddalać się od siebie (izolacja).

Numerologia 8

Wibracja 8 przynosi sukces i bogactwo. Mieszkańcy domu o takiej wibracji będą przywiązywać uwagę do kwestii materialnych. 8 świetnie sprawdzi się w domu, w którym urządzone jest biuro, gdyż przyniesie ona dobrobyt i pieniądze. W mieszkaniu o wibracji 8 mogą zamieszkać osoby, które zajmują się biznesem, otacza je atmosfera powagi i dostojności. Osoby, które zamieszkują to mieszkanie lubią robić wrażenie na innych, dlatego często bywa dobrze urządzone.

Liczbę 8 charakteryzuje biznes, praktyczność, solidność, siła, autorytet, bezpieczeństwo materiale, dobrobyt, finanse. 8 to wibracja sukcesu, mocy, siły i fortuny. Nie jest to raczej miejsce odpoczynku, ale miejsce, które ma odzwierciedlać status materialny. Mieszkanie o wibracji 8 zamieszkują osoby, które są praktyczne, skuteczne, lubiące porządek, a do tego liczące się z każdym groszem. 8 sprzyja bogaceniu się, oszczędzaniu, ale również inwestowaniu w drogi wystrój, meble oraz urządzenia domowe. Tu często rozmawia się o pieniądzach, pracy i karierze. Mieszkańcy powinni jednak uważać, aby nie zatracić się w dążeniu do bogactwa i sławy.

Numerologia 9

Mieszkańcy domu o wibracji 9 to często idealiści, którzy chcą służyć innym. To dom otwarty, urządzony ze smakiem, w którym każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Lokatorzy cenią sztukę, lubią czytać, zazwyczaj zajęci są własnym życiem i rozwijaniem swoich pasji. Dom ten będzie stanowił odbicie ich wewnętrznych potrzeb, fascynacji i przeżyć. Jeśli interesują się malarstwem - znajdziesz tu obrazy, jeśli gotowaniem - książki kucharskie.

W numerologii często unika się mieszkań o tej wibracji, gdyż może ona przynieść wiele strat, zwłaszcza, jeśli jego mieszkańcy nie żyją konstruktywnie i nie dają nic od siebie innym. Dom o wibracji 9 to świetny dom dla kogoś, kto pragnie zakończyć pewien istotny etap swojego życia, głównie ze względu na to, że 9 wiąże się z końcem, czy może bardziej - zmianą. numerologia

Liczba 9 charakteryzuje się uduchowieniem, otwartością, sztuką, wiedzą, kontaktami zagranicznymi, miłością oraz tolerancją. Mieszkańcy domu 9 mają tendencję do pomagania wszystkim naokoło, dlatego powinny uważać i nie dać się wykorzystywać. Zazwyczaj nie przejmują się codziennymi troskami, gdyż pochłania je życie kulturalne i duchowe.

34 komentarze:

 1. Hej, świetny blog! Widzę odpowiedzi na wszystkie najczęściej wyszukiwane przez ludzi w sieci pytania :) Chciałam obliczyć numerologiczną liczbę mieszkania, ale brakuje przypisania "W" do liczby.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,

  Jestem pod wrażeniem Twojego bloga ;)
  Od jakiegoś czasu analizuję powiązanie pomiędzy nazwą firm a ich adresem i faktycznie te, które rozwijają się najbardziej mają 1 i 8 ;)

  Chciałbym przy okazji prosić Cię o zweryfikowanie naszego adresu firmowego to 1 maja 13 i tak figuruje w dokumentach. W ostatnim czasie do naszych drzwi gospodarz dokleił 7. Co należałoby dodać więc do adresu by rozwój i pieniądze zagościły u nas mocniej? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.

  Właśnie jestem w trakcie tworzenia nowej firmy i ustalenia jej nazwy. Chciałam zapytać czy przeznaczeniem firmy jest jej numerologiczna nazwa wraz z datą powstania firmy czy wystarczy sama nazwa jak w przypadku coca cola? Coca cola ma w nazwie 8 ale z datą powstania zapewne tworzy już inną cyfrę. Jej przeznaczeniem jest wówczas ta ósemka czy cyfra jaka powstała wraz z datą utworzenia?

  W moim domowym adresie (ulica z numerem) wychodzi 11. Jakie ma znaczenie ta cyfra w przypadku numerologii domu i mieszkania?

  Z góry dziękując za odpowiedź,
  pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie zlicza się nazwę i datę oficjalną otwarcia firmy. Dla handlu najlepsza jest 1,3,8
   Cyfrę 11 należy zsumować 1+1=2
   Chociaż cyfra 11 jest mistrzowska i także należy brać ją pod uwagę.

   Usuń
  2. nazwa ulicy mam 11 domu 33 razem 8.i.chce mi sie smiac bo kiedy tata odprowadzil dzialanosc poza dom ,dochody spadly,teraz znowu dziala w domu i jest super

   Usuń
 4. Witam,

  co oznacza jeśli numerologiczną cyfrą ulicy i mieszkania jest 11?

  Z góry dziękując za odpowiedź,
  pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. W ogole nie zgadza mi sie nr adresu z moim zyciem. Zrobiam dokladne obliczenia imienia i nazwiska , nr domu i literki i wyszlo 8 a jest zupelnie odwrotnie i to ekstremalnie. W czym tkwi problem w takim razie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie rowniez.Wibracja numeru i ulicy to 8.I guzik z tego...Wszystko pod gorkę i wieczna bieda

   Usuń
  2. Ósemka to zrozumienie znaczenia pieniądza, władzy i prestiżu. To nie oznacza wprost bogactwa. Czasem zrozumienie przychodzi poprzez doświadczenie biedy. Wtedy też mamy do czynienia z koncentracją na pieniądzach, ale w innymi sensie.

   Usuń
 6. Mam pytanie. Czy jak numer budynku jest 16 to przy sumowaniu dodaje 16 czy rozdzielam 1 plus 6? Bede wdzieczna za odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli po zsumowaniu wszystkich cyfr - wynikiem będzie cyfra podwójna np. 16 sumujemy do pojedynczej cyfry:
   16 czyli 1+6=7 Liczba 7 jest prawidłowa

   Usuń
 7. Witam blogowiczkę i wszystkich obecnych. Większość się zgadza.
  Po obliczeniu łącznym (ulica, nr domu i nr mieszkania) Wibracja ósemki zwraca ku uwadze finansowym. W domu zawsze rozmawiamy o pracy i pieniądzach, co czasem rozmowa staje sie żenująca i mecząca a to dlatego, że wciąż pieniędzy brakuje. Nawet w pracy ze znajomymi schodzimy na temat zarobków czy ogólnie o pieniądzach.
  Jeżeli chodzi o wygodę i urządzenie mieszkania, to raczej skromnie raczej oszczędnie. Ósemka sprzyja raczej oszczędzaniu aniżeli w bogaceniu - w moim przypadku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja chciałam zapytać czy dobrze obliczyłam swój numer mieszkania? ulica Wielkopolska to liczba 50, klatka 29 a mieszkanie 11. Numer bloku to 107 ale go nie uwzględniłam. Więc mam 50+29+11 =90 lub 5+11+11= a to jest 5+2+2=9. czy dobrze to obliczyłam ? I co jakbym chciała mieć cyfrę 8 ?. Można się jakoś cofnąć ?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwzględnia sie wszystko; pełna nazwę ulicy - nie samego skrótu i cyfry "prowadzące" do miejsca zamieszkania. W twoim przypadku ul. WIELKOPOLSKA 107, 29, 11.
   To jest: 5+9+5+3+2+6+7+6+3+1+2+1 + 1+0+7 + 2+9 + +1+1 = 71 = 8
   w moim przeliczeniu wyszła cyfra "8"

   Cyfrę zamieszkania nie można samodzielnie cofnąć. W podpisie własnym jak najbardziej możemy zmienić, również też datę zaplanowaną.

   Usuń
 9. Witam, świetny blog, w zasadzie najlepszy jaki można znaleźć w internecie jeśli chodzi o numerologię. Mam pewne pytanie, otóż mieszkam w bloku w którym moje mieszkanie dzieli "przedpokój" z dwoma innymi, każde jest oczywiście oddzielne ale numery mieszkań wiszą na wspólnych drzwiach odgradzających nas od klatki, jak w takim wypadku obliczyć liczbę mieszkania?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,
  Numerologia mojego przyszłego mieszkania to po zsumowaniu cyfr oraz nazwy ulicy = 43 czyli 7. I teraz pytanie czy bardziej odczytywać wibracje kolejno cyfr 3 i 4 czy 7. Przyznam że trochę się jej obawiam, wolałabym rodzinną 6 albo 3 ( dom pełen ludzi, przyjaciół)

  OdpowiedzUsuń
 11. A jak się to oblicza w przypadku adresu na wsi,gdzie nie ma ulic tylko numery domów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczymy wtedy nazwę osiedla miejscowości wraz z numerem domu. Ale większą przewagę ma numer domu np. 139 B. 1+3+9+2=15 1+5=6 Czyli w numerologii 6.

   Najlepiej zsumuj samą cyfrę numeru domu i łącznie nazwę miejscowości z numerem domu i wówczas porównaj, która cyfra przeważa w atmosferze domu.

   Usuń
 12. Czy gdzieś wsrod Pani artykułów natrafię na numerologie alfabetu np francji? On ma inne znaki literowe jak w polsce a chciałabym już zawsze kierować się numerologią ☺

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, a dlaczego nie ma wszystkich literek? Potrzebuje literki K

  OdpowiedzUsuń
 14. Czemu w takim razie nie dodajemy nazwy miasta i kodu pocztowego? - wtedy adres jest pelny

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakie znaczenie ma szyld z nazwą sklepu która jest inna od nazwy firmy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nazwa firmy i jej data założenia ma bardzo duże znaczenie (ma wpływ na jej przeznaczenie, czyli dalsze losy), natomiast nazwa szyldu sklepu również powinna zgrać się z nazwą i datą założenia. Najkorzystniejsze cyfry: 1, 4, 8

  1. jest właściwa dla firmy, wprowadzającej na rynek niestandardowe i nowatorskie produkty lub usługi. Realizuje pomysły, które nie były dotąd proponowane przez żadną z firmy.

  4. dobra w firmach, w których ważną rolę odgrywa tradycja oraz solidne fundamenty. Oznacza pracowitość, systematyczność i odpowiedzialność.

  8. wibracja typowo biznesowa, która przynosi duże zyski i sukces. To cyfra solidna i trwała, dobra głównie dla dużych firm - firm, które nastawione są na masową produkcję, zapewnia bowiem rozwój, dobrą organizację i parcie do przodu.

  9. to wibracja niekorzystna, ponieważ niesie konieczność inwestowania i dokładania do biznesu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie ma literki W w moim adresie są 3x w

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam, po przeprowadzce mieszkam na ulicy co do której nie mam pewności jaka jest jej nazwa. Na niektórych tabliczkach pisze: Rabina Beera Meiselsa na innych jest tylko Meiselsa a na jeszcze innych Beera Meiselsa, co zupełnie zmienia wibrację. Zdecydowałam traktować swój adres jako Beera Meiselsa i tak go obliczać ale pewności nie mam. Może Pani ma jakieś sugestie? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Ul. Osiedlowa 6 po zsumowaniu daję liczbe 46 czyli po dodaniu 10 więc jak się to ma do numerologi skoro największą liczbą w numerologi jest 9

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam,wykańczam mieszkanie i dużo mam przy tym nerwów typu, Kaloryfery musi deweloper zreperowac, sieć energetyczna robi spiecie i Pan od robót już 3cibraz będzie w nim majstrował. Pan od mebli musi wymieniać szuflady. Dużo nerwów jednym słowem. Na razie nie ma końca. Lokal ma w sobie numery 5/55. Z obliczenia wszystkiego czyli ulicy i numeru wychodzi trójka. Ja jestem trojka numerologiczna. Czy to dlatego takie nerwy bo piątka przeważa?Wolałabym aby mieszkanie mnie uspokajalo...

  OdpowiedzUsuń
 21. Nawiązując jeszcze do mojego adresu ulicy plus 5/55,wyszlo dokładnie 119 stąd zsumowalam do 3ki,ale może inaczej trzeba to rozpatrywac wiedząc że jest ta 11 mistrzowska i 9?

  OdpowiedzUsuń