niedziela, 28 lipca 2019

Jak poważnie powinieneś traktować numerologię?

numerologia, portret, analiza, liczby
Człowiek zdał sobie sprawę z wagi liczb, kiedy widział powtarzający się cykl wydarzeń we wszechświecie. Uświadomił sobie, że liczby są święte i żywe, a większość rzeczy można łatwo podzielić na liczby i powiązać z nimi. Badanie liczb i ich tajemniczego znaczenia można ogólnie zdefiniować jako Numerologia. Cyfry powiązane z literami imienia i nazwiska oraz daty urodzenia, po zredukowaniu do jednej cyfry, są używane do odczytu numerologicznego. Ta liczba może ujawnić wiele na temat Twojej osobowości. W zakres cyfr numerologicznych wchodzą cyfry od 1 do 9, a podczas czytania numerologicznego brane są pod uwagę również liczby 11, 22, 33 i 44.

W numerologii wierzy się, że istniał powód, dla którego urodziłeś się w tym konkretnym dniu, a Twoje imię nie zostało Ci przypadkowo nadane. Twoje imię i nazwisko oraz data urodzenia mają moc i mają wpływ na okoliczności zachodzące w Twoim życiu. Numerologia podaje również twoje zalety i wady.

Kiedy na poważnie spróbujesz zrozumieć, co wszechświat próbuje Ci przekazać poprzez liczby, będziesz w stanie poradzić sobie z sytuacjami lepiej wykorzystując swoje siły, aby osiągnąć swoje cele. Możesz też korzystać z informacji przekazywanych za pośrednictwem liczb do pracy nad słabymi punktami. Zatem numerologia może po prostu pomóc Ci uczynić Cię lepszym człowiekiem i wykorzystać okoliczności zdarzające się w Twoim życiu jak najlepiej.

Numerologia może pomóc człowiekowi w różnych aspektach życia, takich jak rozwój osobisty, sukces, zdrowie, relacje, biznes itp. Aby osiągnąć harmonijne życie w pokoju i szczęściu, niezbędne jest posiadanie idealnej równowagi między liczbami w portrecie numerologicznym. To właśnie z tego powodu, po wykonaniu portretu numerologicznego, numerologowie sugerują pewne zmiany w imionach (dodając lub redukując imiona), tak aby liczby tworzyły harmonijną całość, która będzie pasowała do daty urodzenia i przynosiła szczęście we wszystkich sferach życia.

Z portretu numerologicznego, człowiek może dowiedzieć się, jak postępować w biznesie, karierze, jeśli nie idzie ona zgodnie z jego wolą i pragnieniami; można dobrać szczęśliwe imię dla dziecka tak, aby dziecko napotykało minimalne przeszkody w swoim życiu, numer szczęśliwy dla swojego pojazdu tak, aby nigdy nie doszło do żadnego poważnego wypadku i wiele innych. Numerologia doradza również, jak radzić sobie z innymi i jak reagować na zaistniałą sytuację. Znając jedynie imię i nazwisko oraz datę urodzenia innej osoby, możesz nawet poznać rodzaj osobowości i sposób, w jaki powinieneś reagować. Może to być bardzo przydatne, gdy chcesz nawiązać relację z kimś nowym lub gdy nie wiesz jak postępować z kolegą lub szefem w pracy.numerologia

Używając numerologii możesz zebrać tyle informacji, więc dlaczego nie potraktować poważnie tego niezwykłego tematu? Przecież może ona sprawić, że Twoje życie zwróci się ku lepszemu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz